يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶

صنایع مهم ایران همچون توریسم و بیمه باید دیجیتالی شوند

عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: باید همه صنایع کشور به‎سمت دیجیتالی شدن حرکت کنند و هرگونه تاخیر در این رهسپاری، باعث عقب ماندن بیشتر از کشورهای منطقه و دنیا خواهد شد.
۰
صنایع مهم ایران همچون توریسم و بیمه باید دیجیتالی شوند
مردم‌نيوز: شامی زنجانی - عضو هیات علمی دانشگاه تهران اظهار داشت: با توجه به اهمیت و لزوم دیجیتالی‎سازی سازمان‎ها و صنایع کشور، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، به ‎عنوان قطب پژوهش و آموزش تحول دیجیتال کشور، برای نخستین‌بار اقدام به برگزاری دوره عالی مدیریت کسب و کار با گرایش تحول دیجیتال کرده است.

این صاحب‎نظر حوزه تحول دیجیتال در ادامه گفت: هدف این دوره، پرورش مدیرانی با تفکر و نگرش دیجیتال است که این مهم یکی از گام‌های اصلی در مسیر دیجیتالی شدن کشور است.

شامی زنجانی افزود: مخاطبان این دوره مدیران ارشد و اعضای هیات مدیره سازمان‎ها، کارآفرینان، کارشناسان و مشاورانی از صنایع مختلف (همانند خودرو، فناوری اطلاعات، نفت و گاز، دریایی، معدن، توریسم، بانکی، بیمه و ...) هستند که قصد دارند دانش و مهارت لازم برای دیجیتالی‎سازی سازمان‎های خود را کسب کنند.

وی خاطرنشان ساخت سرفصل‎ها و محتوای این دوره مطابق با آخرین دستاوردهای دنیای دیجیتال خواهد بود. علاقه‎مندان جهت ثبت نام در این دوره می‌توانند به وب سایت www.digitalDBA.ir مراجعه کنند. گفتنی است به شرکت‎کنندگان در این دوره پس از گذراندن موفقیت‎آمیز آن، گواهینامه معتبر DBA یک ساله دانشگاه تهران در دو نسخه فارسی و انگلیسی (ترجمه شده) اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 71901
مرجع : تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای