دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۸

واکنش جهانگیری به نامه نمایندگان درباره برگزار نشدن جلسات مبارزه با مفاسد اقتصادی

معاون اول رئیس‌جمهور نسبت به نامه نمایندگان مجلس برای برگزار نشدن جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی واکنش نشان داد.
۰
واکنش جهانگیری به نامه نمایندگان درباره برگزار نشدن جلسات مبارزه با مفاسد اقتصادی
مردم‌نيوز: عزت‌اللّه یوسفیان‌ملا عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از برگزاری اولین نشست این ستاد پس از 7 ماه در سال‌جاری خبر داد و گفت: پس از پیگیری‌های انجام شده، نامه‌نگاری با سران قوا و ابراز گلایه‌مندی اعضای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برای برگزار نشدن این جلسات، بالاخره اولین نشست 28‌خرداد دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.​

وی افزود: برگزاری جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به عهده آقای جهانگیری، معاون اول‌ رئیس‌جمهور است. وی در واکنش به نامه نمایندگان مجلس درباره برگزار نشدن جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، اولین جلسه این ستاد را هفته آینده برگزار می‌‌کند.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اضافه کرد: امیدوارم مسائل مطرح شده در نشست‌های ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی که با تأخیر 7 ماهه برگزار می‌شود، بتواند گره‌ای از مشکلات به خصوص در قطع دست مفسدان باز کند.

به گزارش تسنیم، اغلب نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نسبت به برگزار نشدن 7 ماهه جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گلایه کرده بودند. یوسفیان‌ملا نیز پیش از این گفته بود که آخرین نشست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در آبان‌ماه سال گذشته(سال 96) برگزار شده بود.
کد مطلب: 72083
مرجع : تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای