دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴
رئیس کمیته ملی المپیک در حاشیه بازدید از اردوی تیراندازی؛

هدف ما بازی جوانمردانه در جام جهانی روسیه است/تیراندازی یکی از امید های ما در جاکارتا خواهد بود

صالحی امیری در بازدید از اردوی تیم ملی تیر اندازی درباره جام جهانی گفت: باید تنها منتظر بود و هدف ما بازی جوانمردانه در جام جهانی روسیه است.
۰
هدف ما بازی جوانمردانه در جام جهانی روسیه است/تیراندازی یکی از امید های ما در جاکارتا خواهد بود
مردم‌نيوز: صالحی امیری در ادامه بازدیدهای خود از تمرین‌های تیم ملی تیراندازی نیز بازدید کرد و در جمع خبرنگاران گفت: در تیراندازی دو اتفاق افتاد. اول اینکه رییس فدراسیون، فرد سخت‌کوشی است و با تلاش‌های زیاد چالش‌های فدراسیون را سامان داد. حجم زیادی از بدهی‌ها و مسائل حقوقی برطرف شد. او همچنین تلاش کرد تا شرایط مهیا شود و ورزشکاران به راحتی به مسابقه‌ها اعزام شوند.

او ادامه داد: ۱۸ ورزشکار از این فدراسیون عازم جاکارتا خواهند بود. این رشته نیز یکی دیگر از امیدهای ما در بازی‌های آسیایی جاکارتا است. امکانات سخت‌افزاری در آزادی مهیاست و در مجموع نکته دیگری که جالب است این است که اکثر ورزشکاران جوانان هستند و سرمایه‌گذاری روی نسل جوان اثربخش خواهد بود.

صالحی امیری گفت: تیراندازی جزو رشته‌هایی است که در اسلام نیز به آن اشاره شده است و هر چه روی آن سرمایه‌گذاری کنیم نتیجه مثبت خواهد داشت.

او در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی مدال از کاروان ایران در بازی‌های آسیایی چیست گفت: از سجادی سوال کنید.

سجادی نیز در پاسخ به این سوال خبرنگاران گفت:‌ نتیجه خوبی حاصل خواهد شد. فدراسیون‌ها پیش‌بینی اولیه خود را ارائه کرده‌اند. باید جلوتر برویم و ببینیم چه می‌شود.

صالحی امیری در پاسخ به این سوال که به نظر شما تیم ملی فوتبال ایران در روسیه چه خواهد کرد گفت: آرزوی موفقیت برای فوتبالیست‌های خود داریم. آن چیزی که هدف‌گذاری شده بود ورود به جام جهانی بود که انجام شد و ملت شاد شدند. در رده بعدی تنها آرزوی موفقیت برای تیم داریم. اگر بخواهیم پیش‌بینی انجام دهیم و یا قول دهیم امکان‌پذیر نیست. باید تنها منتظر بود و هدف ما بازی جوانمردانه در جام جهانی روسیه است.
کد مطلب: 72110
مرجع : خبرگزاری برنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای