دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳

الهه احمدی: ماده سه وضعیت مشکلات عدیده دارد و «خشک» تمرین می‌کنیم/ مشکل فشنگ «فعلا» حل شده است

دارنده مدال طلای مسابقات تیراندازی آلمان گفت: ماده سه وضعیت مشکلات عدیده دارد و خشک تمرین کردیم ولی با حضور مربی خوب و تجربیات او، باعث شد تا بتوانم عملکرد درخشانی داشته باشم و طلایی شوم.
۰
الهه احمدی: ماده سه وضعیت مشکلات عدیده دارد و «خشک» تمرین می‌کنیم/ مشکل فشنگ «فعلا» حل شده است
مردم‌نيوز: الهه احمدی، دارنده مدال طلای مسابقات تیراندازی آلمان اظهار داشت: در رشته سه وضعیت در آلمان طلا گرفتم که اولین طلای ایران در این بخش بود.

وی افزود: ماده سه وضعیت مشکلات عدیده دارد و خشک تمرین کردیم ولی با حضور مربی خوب و تجربیات او، باعث شد تا بتوانم عملکرد درخشانی داشته باشم و طلایی شوم.

احمدی تاکید کرد: اینکه کسی قهرمان المپیک یا آسیا شود به دانش مربی تنها مربوط نیست و برای رفتن روی سکو باید خیلی از بهترین را در اختیار داشته باشیم. الان بهترین‌های ایران در  اردو کنار هم هستند و امیدواریم و تلاش می‌کنیم تا عماکرد خوبی در بازی‌های آسیایی داشته باشیم، البته در ورزش چیزی قابل پیش بینی نیست همان طور که در آلمان روی مدال ایران حساب نشده بود، حتی نایب قهرمان المپیک طلا نگرفت و سوم شد. با تلاش و ممارست و تمرکز موفقیت نزدیک است.

قهرمان تیراندازی آلمان گفت: فدراسیون تیراندازی لطف داشت و گفته بود که مدال و فینالیست شدن پاداش دارد و این انگیزه است و انگیزه مادی هم اثر بخش است و از دادگر تشکر می‌کنم. صالحی امیری هم فوق العاده است و چون عضو کمیسیون ورزشکاران هستم از و صحبت های وی شاداب می‌شوم امیدوارم همه مجموعه کمیته دست به دست هم بدهند تا تیراندازی بازهم موفق باشد.

وی خاطرنشان کرد: کسب مدال قابل پیش بینی نیست و در تمام رشته‌ها تک تک تیرهای ما ارزشمند است و باید با بهترین عملکرد به هدف بزنیم. هدفم این است که در هر دو رشته‌ای که در بازی‌های آسیایی حضور دارم، مدال بگیرم. در تیراندازی هند، کره‌جنوبی و ژاپن جهش خوبی داشتند و در  مسابقات جهانی روی سکو بودند و این یعنی اوج آمادگی تیراندازان در آسیا.

احمدی گفت: مشکل ما تاجاکارتا در بحث فشنگ فعلا حل شده ولی نمی‌دانم ریشه این مشکل کجاست. فعلا مسکن تزریق شده اما باید این مشکل به صورت ریشه‌ای حل شود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 72118
مرجع : تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای