سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰
علی کریمی از سپاهان کوچ می‌کند؟

یک ملی پوش، گزینه جایگزینی کمال در پرسپولیس

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد مسئولان این باشگاه علی کریمی، هافبک ملی پوش سپاهان را برای جایگزین کمال کامیابی نیا زیر نظر گرفته اند.
۰
یک ملی پوش، گزینه جایگزینی کمال در پرسپولیس
مردم‌نيوز: ظاهرا بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس هم باعث نشده تا مسئولان این باشگاه از جذب بازیکن جدید انصراف بدهد، آنها تاکنون مهدی شریفی و مهدی شیری را جذب کردند تا از نیم فصل برای سرخپوشان پایتخت به میدان بروند. حالا اما با توجه به جدایی احتمالی کمال کامیابی نیا آنها یک گزینه ملی پوش را برای جایگزینی او در نظر گرفته‌اند.
از آنجایی که جدایی چند سرخپوش از پرسپولیس قطعی شده و احتمالا یکی دو بازیکن دیگر هم مثل کمال کامیابی نیا از جمع شاگردان برانکو جدا خواهند شد، حالا هواداران این تیم بسیار ناراحتند. تعدادی از هواداران حتی امروز تجمعی برگزار کردند و طی آن به گرشاسبی حرف هایشان درباره جذب بازیکن را زدند. آنها خواهان این بودند به جای نفراتی که جدایی شان قطعی شده، بازیکنان خوبی اضافه شوند و حالا مسئولان باشگاه درصدد تحقق خواسته هوادارانند.
یکی از بازیکنانی که مورد نظر باشگاه پرسپولیس قرار گرفته، علی کریمی است؛ هافبک ملی پوش سپاهان در لیگ هفدهم که در آستانه رفتن به روسیه به دلیل مصدومیت نتوانست همراه شاگردان کی روش باشد و با بدشانسی جام جهانی را از دست داد. کریمی که قراردادش با سپاهان به پایان رسیده و بازیکن آزاد محسوب می شود، گزینه اصلی مسئولان پرسپولیس برای جایگزینی کمال کامیابی نیا است و باید دید آیا مذاکرات انجام شده با او نتیجه ای در بر خواهد داشت یا خیر.
کریمی در صورت توافق با پرسپولیس یا باید نیم فصل در این تیم فقط تمرین کند و از ادامه فصل به جمع شاگردان برانکو اضافه شود ویا اینکه نیم فصل در تیم دیگری توپ بزند و از نیم فصل دوم به پرسپولیس بیاید که این مساله کار او را بسیار سخت خواهد کرد.
اگر او بخواهد در تیمی غیر از سپاهان نیم فصل بازی کند و بعد به پرسپولیس بیاید، شاید شرایطش در تیم ملی را از دست بدهد و از طرفی طلایی پوشان اصفهانی نیز قبول نخواهند کرد فقط نیم فصل با کریمی قرارداد ببندند.
از این رو، راه حل موضوع می تواند نیم فصل بیرون نشستن او باشد که باز هم در این صورت او بازهم تیم ملی را بعد از جام جهانی و در آستانه جام ملت های آسیا از دست خواهد داد.
مجموعه این اتفاقات جذب علی کریمی را توسط پرسپولیسی ها پیچیده کرده و حتی باعث شده خود او نیز چندان راغب به حضور در جمع سرخپوشان تهرانی با شرایط خاص موجود نباشد، چراکه ممکن است آینده فوتبالی اش را به خطر بیندازد.
با این شرایط باید منتظر ماند و دید در نهایت کریمی برای ادامه فوتبال خود چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد. آیا او رنج حضور در پرسپولیس را در سالی که پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته است، می پذیرد؟
کد مطلب: 72193
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای