پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۵
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد دزفول:

جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی در دزفول برگزار می شود

دزفول- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول از برگزاری جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی تحت عنوان «انسان و محیط زیست» در این شهرستان خبر داد.
۰
جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی در دزفول برگزار می شود
مردم‌نيوز: نادر سعادتی فرد اظهار کرد: به منظور بسط و ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست و تاثیر آن در سلامت زندگی انسان ها و بهره گیری از ظرفیت هنر و آشنایی هر چه بیشتر مردم ما با حوزه آثار هنرمندان نسل جوان و ایجاد ارتباط و همدلی هنرمندان ما با سایر هنرمندان جهان، جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی تحت عنوان انسان و محیط زیست در شهرستان دزفول برگزار می گردد.

وی افزود: این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، انجمن هنرهای تجسمی، اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول و کلیه دستگاه های اجرایی در آذر ماه ٩٧ در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به اجرا در خواهد آمد.

سعادتی فرد با بیان اینکه هنرمندانی از کشورهای مختلف جهان در این جشنواره شرکت خواهند کرد، افزود: تمام سعی و کوشش ما بر این است تا بتوانیم محیطی مناسب برای حضور هنرمندان در این شهرستان فراهم آوریم تا زمینه تعامل فعالیت های فرهنگی و هنری در آینده و ایجاد ارتباط هرچه بیشتر با هنرمندان سایر ملل فراهم گردد.
کد مطلب: 72480
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای