دوشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸

قیمت جهانی طلا امروز 11 تیر 97

در حالی که ارزش دلار تقویت شده و موجب تغییر مسیر حرکت قیمت طلا نسبت به جلسه قبل گشته است، قیمت طلا امروز در معاملات اولیه آسیایی شاهد کاهش بود.
۰
قیمت جهانی طلا امروز 11 تیر 97
مردم‌نيوز: قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به 1250 دلار و 95 سنت رسید. قیمت فلز زرد روز جمعه حدود 0.4 درصد افزایش یافته بود. قیمت طلای آمریکا هم امروز با 0.1 درصد کاهش به 1252 دلار و 70 سنت رسید.

شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی امروز با 0.1 درصد افزایش به 94.701 رسید.

رشد قیمت های مصرف کننده در آمریکا در یک ساله منتهی به ماه می سرعت گرفته و یکی از معیارهای سنجش نرخ تورم در آمریکا برای اولین بار در طی 6 سال گذشته به هدف گذاری 2 درصدی فدرال رزرو رسیده است.

جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید دیروز گفت، وی معتقد است بخش عمده برنامه های تسلیحاتی کره شمالی می تواند طی یک سال آینده برچیده شود، هرچند که برخی از کارشناسان می گویند، این فرآیند زمان بسیار بیشتری می طلبد.

هورست سیهوفر، وزیر کشور آلمان دیروز به دلیل اختلاف نظر با آنجلا مرکل، صدراعظم بر سر سیاست های مهاجرتی استعفا کرد.

آمارهای یورو استات نشان می دهد، نرخ تورم حوزه یورو در ماه جاری میلادی به دلیل افزایش قیمت انرژی، به بالاترین رقم خود در طی بیش از یک سال گذشته رسیده که حتی بالاتر از هدف گذاری بانک مرکزی اروپا بوده است.

تقاضا برای خرید طلا این هفته در هند به دلیل کاهش قابل توجه قیمت ها، با افزایش مواجه بود. این در حالی بود که تقاضا در سایر نقاط آسیا همچنان ضعیف باقی ماند، زیرا سرمایه گذاران در انتظار کاهش بیشتر قیمت ها بودند.
کد مطلب: 74790
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای