پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰

تکذیب شایعه جدایی ستاره استقلال

استقلال حالا و در زمان بدنسازی نیز باید غصه اتفاقات خارج از زمین و شایعات دیگر را بخورد.
۰
تکذیب شایعه جدایی ستاره استقلال
مردم‌نيوز: به تازگی در استقلال شایعه ای به گوش می رسد مبنی بر اینکه پس از جذب فرشاد محمدی مهر، مدافع راست تیم فوتبال پارس جنوبی جم و از سوی دیگر، قول وریا غفوری برای ماندن در جمع آبی پوشان، جا برای ادامه فعالیت خسرو حیدری تنگ شده و این بازیکن  باید از جمع آبی پوشان جدا شود.

در این مورد با یکی از نزدیکان استقلال به گفت و گو نشستیم. این فرد که رابطه نزدیکی با مدیریت باشگاه و مربیان تیم دارد، به ما گفت: «دروغ می گویند، خسرو قرار نیست استقلال را ترک کند. او در کنار ما تا پایان فصل می ماند و قطعا با قدرت به کارش مشغول است. آنهایی هم که فکر می کنند چون استقلال مدافع راست جذب کرده، پس خسرو باید برود، احتمالا این موضوع را نمی دانند که وریا و خسرو متخصص بازی در پست هافبک و حتی وینگر راست هم هستند و هرگاه وینفرد شفر بخواهد، می توانند در آن پست و نزدیک به دروازه حریفان نیز برای تیم ملی بازی کنند.»

خسرو دو فصل قبل، قراردادش را با باشگاه استقلال تا پایان لیگ نوزدهم یعنی دو فصل بعد تمدید کرد و قرار شد تا آن زمان در جمع آبی پوشان بماند اما همیشه شایعه جدایی او به خاطر مصدومیت های پی در پی و همچنین جذب بازیکنانی در سمت راست خط دفاع، به گوش می رسید که این بار نیز، نزدیکان به باشگاه این شایعات را تکذیب کردند.
کد مطلب: 75122
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای