يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹

آمریکا جنگ جدیدی را علیه ایران آغاز کرده است

امیر سرتیپ دوم محمد اکرمی‌نیا گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران در موقعیت حساسی قرار دارد و آمریکا جنگ جدیدی را علیه ایران آغاز کرده و اتاق جنگ را در وزارت خزانه داری خود تاسیس نموده تا اقتصاد ایران را هدف قرار دهد.
۰
آمریکا جنگ جدیدی را علیه ایران آغاز کرده است
مردم‌نيوز: امیر سرتیپ دوم محمد اکرمی‌نیا در جلسه آگاه سازی سیاسی که با حضور کارکنان پایور و دانشجویان وظیفه در مرکز آموزش های هوایی شهید خضرائی برگزار شد گفت: دشمنان امروز جنگ اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران به پا کردند و اهمیت این موضوع تا جایی است که مقام معظم رهبری شعار سال را یک شعار اقتصادی انتخاب و چندین سال تاکید ایشان به مساله اقتصادی است.

وی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران در موقعیت حساسی قرار دارد و آمریکا جنگ جدیدی را علیه ایران آغاز کرده و اتاق جنگ را در وزارت خزانه داری خود تاسیس نموده تا اقتصاد ایران را هدف قرار دهد.

امیر اکرمی نیا با بیان اینکه در برجام توطئه های آمریکا خنثی شد گفت: در چندین سال گذشته آمریکا ایران را به ساخت سلاح هسته ای متهم می کرد اما کشور ما در برجام به همه دنیا ثابت کرد که به دنبال تسلیحات هسته ای نیست.

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی آجا دلایل خروج ترامپ از برجام را برشمرد و اظهار داشت: خروج ترامپ از برجام شخصیت او و منفعت گرایی که در ذات لیبرالیسم آمریکایی است را نشان داد و همچنین پیروزی های ایران در سطح منطقه و شکست گروه های تکفیری در عراق و سوریه در تصمیم گیری ترامپ بی تاثیر نبود.

وی عنوان کرد: تحلیل دشمنان ما این است که تحریم های اقتصادی باعث می شود ایران سر میز مذاکره با آمریکا حاضر شود و به این کشور امتیاز دهد، که مهم ترین هدف تحریم های جدید نیز بهم ریختن اوضاع اقتصادی ایران است.

امیر اکرمی نیا با اشاره به توطئه های دشمنان قسم خورده این نظام بیان داشت: هدف آمریکا در این مقطع این است که دوباره ایران را سرمیز مذاکره بیاورد و با فشار اقتصادی و فشار روانی مردم را از این نظام دلسرد کنند.

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی آجا گفت: بعد از فشار اقتصادی و روانی به دنبال فشار عملی هستند تا مردم خیابان ها را به آشوب بکشانند و مسئولین را تحت فشار قرار دهند و با آمریکا مذاکره کنندو یا نظام را دچار فروپاشی نمایند اما سوال مهم اینجاست که با مذاکره ما از این وضعیت نجات پیدا می کنیم؟ .

وی ادامه داد: تجربه برجام و همه تجربیات گذشته در مواجهه با آمریکا نشان داده است که آمریکا هیچگاه به تعهدات خود عمل نکرده و هزینه سازش با آمریکا از هزینه چالش با آمریکا بیش تر است.

امیر اکرمی نیا با بیا اینکه آمریکا خوی استکباری دارد بیان داشت: آمریکای جنایتکار کشورهای اسلامی را همچون یک گاو شیرده می بیند که تا شیر می دهد آن ها را می دوشند و بعد از استفاده آن ها را ذبح می کنند اما ما با مقابله با آمریکا هم نسبت به کشورهای دیگر کمتر هزینه می کنیم وهم عزت و استقلال ما حفظ می شود.

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی آجا در پایان گفت: سرگرم کردن ایران با مسائل اقتصادی و کم رنگ کردن نقش کشور ما در منطقه باعث می شود تا اسرائیل از ناامنی خارج شود و به رسمیت شناخته شود و به عنوان ابر قدرت در منقطه باشد.
کد مطلب: 75598
مرجع : میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای