يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳

گلایه بازیکن جدید استقلال از تمدید قرارداد «وریا»

گفته می‌شود مدافع جدید تیم فوتبال استقلال از تمدید قرارداد وریا غفوری با استقلال خیلی خوشحال نشده است.
۰
گلایه بازیکن جدید استقلال از تمدید قرارداد «وریا»
مردم‌نيوز: به نظر می‌رسد تمدید قراردادهای باشگاه استقلال با بازیکنان فصل گذشته خود شرایط را برای ادامه کار خریدهای جدید این تیم کمی سخت کرده است.

یکی از این نفرات فرشاد محمدی‌مهر، مدافع راست فصل گذشته تیم پارس جنوبی است که از او به عنوان یکی از خریدهای خوب آبی‌های پایتخت در این فصل یاد شد.

این مدافع که یکی از اهدافش در استقلال ادامه روند خوبش در فصل گذشته بود، به نظر می‌رسد با تمدید قرارداد وریا غفوری که گفته می‌شد لژیونر می‌شود کمی کار را برای او رسیدن به آرزوهایش سخت کرده است.

با تمدید قرارداد غفوری با استقلال به احتمال زیاد محمدی‌مهر در فصل آینده نیمکت‌نشین استقلال خواهد بود که این موضوع باعث ناراحتی این بازیکن شده است. در همین راستا شنیده می‌شود چند باشگاه که از این موضوع خبر دارند، قصد جذب این مدافع را دارند. گفته می‌شود تیم‌های پارس جنوبی، پیکان و تراکتورسازی تماس‌هایی با محمدی‌مهر داشتند و پیشنهاد خود را به این بازیکن داده‌اند.

با توجه به این شرایط باید دید با تمدید قرارداد غفوری و این شرایطی که محمدی‌مهر نسبت به آن ابراز گلایه می‌کند، در آینده چه شرایطی را برای این بازیکن رقم می‌زند.
منبع: میزان
کد مطلب: 75650
مرجع : مشرق نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای