سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰

هر کس خواست برود جز علیرضا بیرانوند!

نمایش دو دروازه بان ذخیره پرسپولیس در اردوی کرواسی چیزی نزدیک به فاجعه بوده تا مدیران این باشگاه علیرغم پیشنهادات گلر ملی‌پوش خود به دنبال حفظ او باشند.
۰
مردم‌نيوز: علیرضا بیرانوند بعد از نمایشی موفق در جام جهانی اکنون با پیشنهادات مناسبی خصوصا از لیگ ترکیه مواجه شده که این مساله او را به در خروجی باشگاه پرسپولیس نزدیک کرده است.
او که در فصل گذشته نیز با پیشنهاد از باشگاه فنرباغچه مواجه شده بود، بعد از این نمایش موفق در جام جهانی و خصوصا در جدال با پرتغال اکنون بار دیگر تمایل فنرباغچه را برای عقد قرارداد بیش از گذشته می‌بیند.
با این حال در راه این انتقال یک مانع بزرگ وجود دارد؛ عملکرد دو دروازه بان دیگر پرسپولیس آنطور که باید نمی‌تواند این تیم و کادرفنی را راضی به این انتقال کند. شاید به همین دلیل هم بود که برانکو ایوانکوویچ پیش از ترک ایران در پاسخ به سوالی درباره احتمال جدایی علیرضا بیرانوند اعلام کرد به این انتقال راضی نیست و اولویت او ادامه همکاری با شماره یک ملی‌پوش تیمش است.
شاید اکنون با نمایشی که دو دروازه‌بان ذخیر این تیم از خود به جا گذاشتند، این مساله بیش از پیش با پافشاری او همراه شده باشد؛ سرخپوشان در بازی اول در حالی به مصاف تیم دسته سومی مجارستانی رفتند که ابوالفضل درویش‌وند به خاطر نبودن دروازه‌بان در تیم حریف به گل تیم مقابل رفت و 6 بار هم دروازه‌اش باز شد تا نشان دهد برای حضور در جمع سه دروازه‌بان اصلی سرخپوشان هم راه زیادی دارد.
در ادامه و در بازی سوم بوژیدار رادوشوویچ هم خیلی‌ها را ترساند. این دروازه‌بان کروات که طی دو سال اخیر به عنوان ذخیره علیرضا بیرانوند اکثر اوقات روی نیمکت است در بازی برابر آلومینج اسلوونی که منجر به باخت سنگین 5-1 شد اصلا نمایش خوبی نداشت و روی اکثر گل‌های حریف مقصر بود. رادو با این عملکرد نشان داد که در صورت رفتن بیرانوند نمی‌تواند گلر مطمئنی برای قرمزها باشد.
حالا شاید مدیران باشگاه پرسپولیس باید به این فکر باشند که هر طور شده بیرانوند را در تیم خود نگه دارند و اجازه خروج به او را ندهند. شاید در شرایط فعلی و بعد از این نمایش برانکو ایوانکوویچ به هر بازیکنی به جز علیرضا بیرانوند اجازه خروج از تیمش را بدهد اما نگرانی بابت دروازه‌ مانع از این انتقال در حال حاضر شود.
 

 

 
کد مطلب: 75806
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای