سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰

حسینی به زودی در اردوی ترابوزان اسپور

ترابوزانی ها امیدوارند هرچه سریعتر مجید حسینی را به ترکیه ببرند تا در تمرینات پیش فصل حاضر شود.
۰
حسینی به زودی در اردوی ترابوزان اسپور
مردم‌نيوز: پیشنهاد باشگاه ترابوزان اسپور به مجید حسینی بازتاب گسترده ای در رسانه های ترکیه ای داشته و آن ها اخبار این انتقال را به شکل گسترده ای پوشش داده اند.
 
گفته می شود مجید حسینی مدافع استقلال، یکی از اولویت های باشگاه ترابوزان در نقل و انتقالات تابستانی است. حسینی در صدر لیست سرمربی این تیم قرار گرفته و باشگاه امیدوارانه این انتقال را دنبال می کند.
 
مدیر فنی تیم ترابوزان در این خصوص گفت: آینده درخشان است. حسینی بازیکنی با اعتماد به نفس بالا می باشد و به دنبال آوردن او با رقمی معقول هستیم. اگر توافق حاصل شود، حسینی به زودی در اردوی تیم حاضر می شود.
 
حسینی که یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد، موافقتش را بابت حضور در ترکیه اعلام کرده است. باشگاه استقلال پیشنهاد 500 هزار یورویی برای صدور رضایت نامه داده اما ترابوزان حاضر است تنها 300 هزار یورو برای خرید حسینی بپردازد.
 
هم اکنون قیمت هر یورو در بازار آزاد بیش از 11 هزار تومان است و آبی های پایتخت با به سرانجام رسیدن این جابجایی، چیزی حدود 3 تا 5 میلیارد درآمدزایی خواهند کرد که در فوتبال ایران کم نظیر است.
 

 
رسانه های تصویری ترکیه اعلام کرده اند که روز چهارشنبه این انتقال قطعی می شود.
 
روز گذشته خبرهایی مبنی بر حضور نمایندگان ترابوزان در تهران شنیده می شد و حالا اخبار جدی تری در این خصوص به گوش می رسد و احتمالا مدافع تیم ملی ایران، لژیونر بعدی از لیگ برتر خواهد بود.
 
البته حضور ناموفق بازیکنانی نظیر حامد کاویانپور، خداداد عزیزی، مهدی طارمی و رامین رضاییان در ترکیه سبب شده تا فوتبال دوستان ایرانی نگاه مثبتی به لیگ ترکیه نداشته باشند اما باتوجه به قدرت مالی، هواداری و تاریخی باشگاه ترابوزان اسپور، می توان به این انتقال نگاه بهتری داشت.
 
مجید حسینی در جام جهانی سه بازی انجام داد و نمایش های بسیار خوبی داشت. او در آخرین دقایق بازی با مراکش و پس از مصدومیت دیگر مدافع تیم ایران، وارد زمین شد و در جریان پیروزی ایران مقابل مراکش، نقش پررنگی در دفاع داشت. سپس توانست مقابل پرتغال و اسپانیا ایستادگی کند و هوش و قدرت خود را به رخ همه بکشد. همین نمایش ها نیز سبب شدند تا تیم های اروپایی به سراغش بیایند.
کد مطلب: 75808
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای