سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹

سامپائولی می‌ماند

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین در سمت خود باقی خواهد ماند.
۰
سامپائولی می‌ماند
مردم‌نيوز: تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ناامید کننده ظاهر شد و در مرحله یک هشتم نهایی با شکست چهار بر سه مقابل فرانسه از صعود به دور بعد باز ماند. عملکرد ضعیف خورخه سامپائولی در آلبی سلسته باعث شد این تیم مطابق انتظار ظاهر نشود و خیلی زود از جام خداحافظی کند. هواداران و کارشناسان معتقد بودند انتخاب‌های اشتباه سامپائولی در رقم خوردن چنین نتیجه‌ای تاثیرگذار بوده است و او برای تیمی هم‌چون آرژانتین مناسب نبوده است.
پس از حذف  تیم‌ ‌ملی آرژانتین، فدراسیون فوتبال این کشور قصد داشت  با این سرمربی قطع همکاری کند. چیکی تاپیا می‌خواست سامپائولی استعفا دهد اما سرمربی آرژانتینی این کار را نکرد.
رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین نمی‌توانست سامپائولی را اخراج کند چون باید هزینه زیادی را متقبل می‌شد. در نهایت او نتوانست این سرمربی آرژانتینی را راضی کند.
به‌ گزارش TYC Sports ‌، پس از صحبت‌های تاپیا و سامپائولی قرار شد سرمربی آرژانتینی تا کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۹ در تیم‌ ‌ملی باقی بماند. سامپائولی قرار است هدایت تیم زیر ۲۰ سال آرژانتین را در تورنمنت آلکودیا بر عهده بگیرد. این اتفاق به علت استعفای سباستین بکاسسه (دستیار سامپائولی در تیم ملی و سرمربی زیر ۲۰ سال) رخ داد و فدراسیون گزینه‌ای بهتر از سامپائولی را برای هدایت این تیم ندید.
اکنون سرمربی آرژانتینی باید تا روزهای آینده دستیاران خود را مشخص کند و به بهترین شکل ممکن خود را برای کوپا آمه‌ریکا آماده کند. آرژانتین در اکتبر نخستین بازی دوستانه‌اش را پس از جام جهانی انجام خواهد داد.
کد مطلب: 75813
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای