سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰
رقابت‌های تیروکمان کاپ آسیا - چین تایپه

کسب دو مدال نقره تیمی کامپوند در کاپ آسیا

در ادامه رقابت‌های تیروکمان مرحله سوم کاپ آسیا که در چین تایپه در حال برگزاری است، تیم کامپوند زنان و مردان موفق به کسب دو مدال نقره شدند و تیم ریکرو از دستیابی به مدال بازماند.
۰
کسب دو مدال نقره تیمی کامپوند در کاپ آسیا
مردم‌نيوز: در ادامه رقابتهای تیروکمان مرحله سوم کاپ آسیا در چین تایپه کمانداران تیم کامپوند در بخش زنان و مردان موفق به کسب دو مدال نقره در این رقابتها شدند.
در این رقابتها تیم کامپوند مردان با ترکیب اسماعیل عبادی، امیر کاظم‌پور و نیما محبوبی در ابتدا تیم ویتنام را با نتیجه ۲۲۹ بر ۲۲۸ شکست داد، سپس در برابر هند با نتیجه ۲۲۸ بر ۲۲۷ به برتری دست یافت و راهی فینال شد.
تیم کامپوند مردان در مرحله فینال کاپ آسیا با نتیجه ۲۳۶ بر ۲۳۹ رقابت را به تیم کره واگذار کرد و به مدال نقره دست یافت.
در بخش بانوان نیز تیم ایران با ترکیب مینو عابدی، پریسا براتچی و راحله فارسی در ابتدا به مصاف تیم هنگ‌کنگ رفت و با نتیجه ۲۳۴ بر ۲۱۷ این تیم را شکست داد، سپس با نتیجه ۲۲۸ بر ۲۷۷ برابر تایوان به پیروزی رسید و راهی فینال شد. تیم کامپوند بانوان در این مرحله با نتیجه ۲۲۶ بر ۲۳۰ بازی را به کمانداران کره واگذار کرد و به مدال نقره کاپ آسیا رسید.
همچنین در بخش ریکرو؛ تیم بانوان با نتیجه ۵ بر یک برابر هند شکست خورد و تیم ریکرو مردان نیز با نتیجه ۵ بر ۳ دیدار را به تیم ویتنام واگذار کرد و از دور رقابتهای کاپ آسیا کنار رفتند.
تیم میکس ریکرو نیز با ترکیب پارمیدا قاسمی و صادق اشرفی در دور نخست مرحله حذفی برابر تیم ویتنام به میدان رفت و با نتیجه ۵ بر ۳ شکست خورد و از رقابتهای کاپ آسیا حذف شد.
کد مطلب: 75818
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای