سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۸

وحدت و انسجام کلید اصلی موفقیت ملت ایران است

۰
وحدت و انسجام کلید اصلی موفقیت ملت ایران است
مردم‌نيوز: قائم مقام سازمان اوقاف و امورخیریه گفت: وحدت و انسجام کلید اصلی موفقیت ملت بوده و دشمن به دنبال برهم زدن این وحدت و انسجام است.

به گزارش ایسنا-  عبدالرضا عابد 19 تیرماه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: امروزه دشمنان نادان دنبال راه و چاره‌ای برای ضربه زدن به فرهنگ، وحدت و انسجام ملت هستند که این تلاش بیهوده است.
عابد پیاده‌سازی فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه وقف ، تبلیغ، پیگیری و توسعه عرصه‌های وقف، امانت‌داری و عمل به نیت واقفان، فراهم کردن محیط فرهنگی برای زائران بقاع متبرکه  را ازجمله وظایف مدیرکل اوقاف و امور خیریه دانست.
قائم مقام سازمان اوقاف و امورخیریه گفت: در حال حاضر کشورهای استکباری با راه‌های مختلفی از جمله اقتصاد  درصدد هستند تا  انسجام را در ایران  برهم بزنند.
وی با اشاره  به غافلگیری دشمنان، بویژه اسرائیل غاصب توسط فرزندان و دلاورمردان این مرز و بوم، بیان کرد: این استان حق بزرگی بر گردن مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.
عابد در پایان بیان کرد: از تمام مسئولان و دستگاه‌هایی که در گذشته با سازمان اوقاف و امور خیریه همکار داشته‌اند خواستارم که همکاری خود را در راستای عملکرد بهتر این دستگاه ادامه دهند.


انتهای پیام

 
کد مطلب: 75871
مرجع : خبرگزاری ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای