سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۷

برگزاری مسابقه کتابخوانی «در مکتب تشیع» در کتابخانه دکتر شهیدی

مسابقه کتبی کتابخوانی " در مکتب تشیع " همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) به همت کتابخانه دکتر شهیدی برگزار می‌شود.
۰
برگزاری مسابقه کتابخوانی «در مکتب تشیع» در کتابخانه دکتر شهیدی
مردم‌نيوز: مسابقه کتبی کتابخوانی "در مکتب تشیع" همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) به همت کتابخانه دکتر شهیدی برگزار می‌شود. این مسابقه کتابخوانی که به زندگی و شخصیت حضرت امام جعفر صادق(ع) اختصاص دارد، از 19 تیر ماه ساعت 8 تا 20 با هدف ارتقای شناخت مخاطبان با سیره امامان معصوم و همچنین ترویج فرهنگ مطالعه، کتاب و کتابخوانی، شناخت هویت دینی و تعمیق و گسترش شناخت شهروندان از الگوهای دینی برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی"در مکتب تشیع" برگرفته از کتاب "زندگانی امام صادق(ع)" نوشته علامه سید جعفر شهیدی و انتشارت دفتر نشر فرهنگ اسلامی است که از سوی کتابخانه شهیدی با مشارکت کتابخانه‌ها و کلیه مراکز فرهنگی هنری منطقه 8 به منظور معرفی آثار نویسندگان معروف به اجرا درمی‌آید. دوستداران کتاب و کتابخوانی تا 3 مرداد ماه فرصت دارند پاسخ‌های درست خود را به کتابخانه دکتر شهیدی و دیگر مراکز منطقه 8 تحویل دهند. به نفرات برتر این مسابقه به قید قرعه، جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت کاربرگ‌های مسابقه به یکی از مراکز فرهنگی هنری و کتابخانه‌های منطقه 8 و یا به کتابخانه دکتر شهیدی به نشانی نارمک، 46 متری غربی، پشت بیمارستان انصاریان ( نارمک )، میدان 58 مراجعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 77913098 تماس بگیرند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 75877
مرجع : تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای