چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۰
پرونده انتقال تبریزی روی میز آذری؛

استقلال به دنبال جذب دومین گلزن برتر لیگ

مرتضی تبریزی جدیدترین هدف آبی پوشان پایتخت در بازار نقل و انتقالات به شمار می رود.
۰
استقلال به دنبال جذب دومین گلزن برتر لیگ
مردم‌نيوز: باشگاه استقلال تهران مدت هاست که شرایط مرتضی تبریزی مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن را زیر نظر دارد، اما در چند سال اخیر همواره به دلیل اینکه این بازیکن با باشگاه قرارداد داشته، این انتقال نهایی نشده؛ اما مدیران باشگاه استقلال بار دیگر تلاش خود را برای جذب این مهاجم از سر گرفته اند.
 
باشگاه استقلال در طول هفته های اخیر برای جذب مرتضی تبریزی به باشگاه ذوب آهن نامه رسمی زده و برای به خدمت گرفتن این بازیکن ابراز تمایل کرده است؛ اما به نظر می رسد مبلغ رضایت نامه ای که باشگاه ذوب آهن برای تبریزی درخواست کرده بالاتر از رقم مورد انتظار مدیران استقلال بوده و همچنان مذاکرات دو طرف برای نهایی کردن این قرارداد ادامه دارد. استقلالی ها امیدوارند تا در صحبت های خود با مدیران باشگاه ذوب آهن به رقمی که برای انتقال تبریزی در نظر گرفته اند، برسند.
تبریزی فصل گذشته با به ثمر رساندن 15 گل به عنوان دومین گلزن برتر لیگ هفدهم شناخته شد و با توجه به شرایط سنی مناسبی که دارد می تواند خرید خوبی برای استقلالی ها باشد. 
البته باید این موضوع را هم در نظر داشت که با توجه به نوسانات بازار ارز و اینکه باشگاه استقلال توان خرید مهاجم خارجی ندارد، جذب تبریزی می تواند خرید بسیار خوبی برای آبی پوشان به شمار برود؛ بازیکنی که هم در زمین و هم در هوا تبحر خوبی دارد و خرید او می تواند به کلیشه عدم خرید بازیکنانی که در لیگ ایران با تیم هایشان قرارداد دارند و انتقال آنها به همین دلیل منتفی می شود، را نیز خاتمه دهد.
حالا باید ببینیم مدیران باشگاه ذوب آهن چه واکنشی در روزهای آتی به این موضوع خواهند داشت و البته اینکه امید نمازی سرمربی جدید ذوب آهن که برای کسب رتبه ای بهتر از نائب قهرمانی به این تیم آمده، اجازه خروج یکی از بازیکنان مهم تیمش را می دهد یا نه؛ سوالی که طی روزهای آتی به جواب آن می رسیم.
کد مطلب: 75985
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای