چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲

دولت باید در رویه‌ها و افراد تغییراتی را در تیم کاری خود ایجاد کند

نماینده مردم نایین در مجلس گفت: دولت در حوزه اقتصادی هم در روش‌ها و هم در مورد افراد باید تغییراتی را ایجاد کند.
۰
دولت باید در رویه‌ها و افراد تغییراتی را در تیم کاری خود ایجاد کند
مردم‌نيوز: عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی امروز کشور گفت:‌ با توجه به مشکلاتی که در حوزه اقتصادی با آن مواجه هستیم دولت هم باید رویه خود را در این رابطه عوض کند و هم تیم اقتصادی خود را تغییر دهد.

وی افزود: در برخی از موارد شاهد هستیم که رویه دولت دارای ایراد است و در برخی موارد نیز این افراد هستند که مشکل ایجاد می‌کنند و این تغییرات در هر دو بخش باید اتفاق بیفتد.

نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخی اشکالات دولت، اشکالات ساختاری است و دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌هایی که تدوین می‌شود ایراد دارد و در برخی موارد هم مشکلات از افراد است که توان لازم و قدرت اجرایی کافی و علم و دانش اقتصادی موردنیاز را برای انجام کار ندارند که ما را با مشکل مواجه می‌کند.

پور بافرانی با اشاره به موضوع تخصیص ارز برای واردات برخی کالاها خاطرنشان کرد: من پیش از این هم گفتم که اگر بنا باشد دولت تصمیم بگیرد باید توانایی لازم برای اجرای تصمیم خود را داشته باشد و وقتی توان لازم برای اجرای تصمیم خود را نداشته باشد، تصمیم با شکست مواجه می‌شود.

وی‌ ادامه داد: وقتی دولت نرخ ارز را تثبیت می‌کند، باید بتواند ارز لازم را فراهم کند و اگر نتواند ارز موردنیاز را فراهم کند، قطعاً بازار نمی‌تواند پایداری لازم را داشته باشد.

نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همچنین در حوزه سکه چه ضرورتی دارد دولت به موضوع ورود پیدا کند، مگر سکه جزو کالاهای اساسی موردنیاز مردم است که توسط دولت پیش‌فروش شود؟

پوربافرانی در پایان خاطرنشان کرد: درنهایت این تصمیمات عجولانه به طور صحیح اجرا نمی‌شود و دود آن را هم به چشم مردم می‌رود.
کد مطلب: 76013
مرجع : فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای