چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۷
جام جهانی2018؛

لوریس: مهم‌ترین بازی دوران حرفه‌ای ما یکشنبه برگزار خواهد شد

دروازه بان تیم ملی فرانسه امیدوار است در مهمترین بازی دوران بازیگری او و سایر هم تیمی هایش آنها برنده بازی باشند.
۰
لوریس: مهم‌ترین بازی دوران حرفه‌ای ما یکشنبه برگزار خواهد شد
مردم‌نيوز: به نقل از اکیپ، یک روز بعد از صعود تیم ملی فرانسه به فینال جام جهانی روسیه، هوگو لوریس دروازه‌بان آبی‌ها در صحبت‌هایی درباره دیدار نهایی این جام به صحبت پرداخت. لوریس گفت:‌ احساس خیلی خوبی است که به فینال جام جهانی رسیدیم ولی ما دو سال پیش در یورو ۲۰۱۶ یک فینال مهم را از دست دادیم و به همین خاطر است که تلاش می‌کنیم خونسردی خودمان را حفظ کنیم و با برتری در دیدار نهایی جشن قهرمانی بگیریم. خیلی مهم است که اعتماد به نفس خودمان را حفظ کنیم. در فوتبال، داشتن اعتماد به نفس خیلی مهم است. هنوز یک دیدار دیگر باقی مانده است و باید بتوانیم در آن دیدار نیز برنده از زمین خارج شویم.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: الان تجربه زیادی از بازی کردن به دست آوردیم و فکر می‌کنم بتوانیم در جام جهانی از این فرصت استفاده کنیم. بازیکنان تیم ما الان تجربه بالایی نسبت به قبل پیدا کرده‌اند. مهم‌ترین بازی دوران حرفه‌ای ما همین بازی فینال است که یکشنبهبرگزار خواهد شد و ما امیدواریم با برد ما همراه شود. در روزهای باقی مانده باید کاملا استراحت کنیم و خودمان را برای این بازی آماده کنیم.

تیم ملی فرانسه تاکنون دو بار در فینال جام جهانی حاضر بوده است که در بار نخست با برتری برابر برزیل قهرمان شد و در بار دوم با شکست مقابل ایتالیا در رده دوم قرار گرفت و اکنون فرانسوی‌ها باید خودشان را برای دیدار با کرواسی یا انگلیس در دیدار نهایی آماده کنند.
کد مطلب: 76093
مرجع : خبرگزاری برنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای