پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰
بهترین بازیکنان نیمه‌نهایی از دو تیم برنده هستند

اومتیتی و پریشیچ، بهترین بازیکنان نیمه‌نهایی از دید فیفا

در جدول رده‌بندی بهترین بازیکنان جام جهانی فیفا که بعد از هر بازی با امتیازدهی به بازیکنان حاضر در میدان به‌روز می‌شود، اومتیتی، پریشییچ، لوریس و تریپیه بهترین بازیکنان مرحله‌ی نیمه‌نهایی جام جهانی روسیه هستند.
۰
اومتیتی و پریشیچ، بهترین بازیکنان نیمه‌نهایی از دید فیفا
مردم‌نيوز: رقابت شانه به شانه‌ی دو دفاع وسط تیم ملی فرانسه در جدول بهترین بازیکنان فیفا همچنان ادامه دارد. بعد از آنکه در مرحله‌ی یک‌چهارم نهایی، واران با کسب 12 امتیاز صدرنشین جدول شد، ساموئل اومتیتی در مرحله‌ی نیمه‌نهایی این موفقیت را تکرار کرد. هر دو مدافع به لطف باز نشدن دروازه‌ی تیم‌شان در دو بازی قبلی و ضربه‌های سری که از روی ضربات آزاد وارد درواز‌ه‌ی حریفان کردند، به این موفقیت دست یافتند. 
 
واران هم در مرحله‌ی نیمه‌نهایی با کسب شش امتیاز دیگر به رتبه‌ی دوم جدول بهترین بازیکنان جام جهانی راه یافت. هری کین تا اینجا صدرنشین این فهرست است. بنجامین پاوار و لوکاس هرناندز هم در مرحله‌ی نیمه‌نهایی شش امتیاز بدست آوردند و هوگو لوریس در این مرحله هفت‌امتیازی شد. 
کیران تریپیه‌ انگلیسی هم که دیشب در مسکو با یک ضربه‌ی آزاد تماشایی دروازه‌ی کرواسی را باز کرد، از مرحله‌ی نیمه‌نهایی هفت امتیاز بدست آورد. اما ایوان پریشیچ با به ثمر رساندن یک گل و دادن یک پاس گل، 9 امتیاز نصیب خود کرد.
کد مطلب: 76118
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای