پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰

جدال تلویزیونی روی کین و یان رایت

مکالمه جالب روی کین و یان رایت در برنامه شب گذشته شبکه ITV، واکنش های بسیاری را در اینترنت به همراه داشته است.
۰
جدال تلویزیونی روی کین و یان رایت
مردم‌نيوز: انگلیس شب گذشته با شکست مقابل کرواسی از رسیدن به فینال بازماند و نتوانست طلسم 52 ساله رسیدن به فینال را بشکند. در همین حین، روی کین، یان رایت و گری نویل، مهمان شبکه ITV بودند و دیدار شب گذشته را تحلیل می‌کردند که مکالمات آنها به سمت و سوی جالبی رفت. صحبت های کین پیش از دیدار و پس از بازی، به شکلی بود که تمایل زیادی به حضور انگلیس در فینال نداشت و از اینکه انگلیسی ها از رسیدن به فینال بازمانده بودند، خوشحال بود.
 
او پس از بازی گفت:" همه از فینال صحبت می‌کردند، از اینکه جام به خانه برمی‌گردد."
 

 
 
در همین حین، یان رایت وسط صحبت های کین پرید و گفت:" این چیزیست که تو فکر می‌کردی، ما به فینال فکر نمی‌کردیم، فقط شادی می‌کردیم. ما خوشحال بودیم ولی تو از اینکه ما به فینال برسیم خوشحال نبودی."
 
کین پاسخ داد:" من با خوشحالی شما مشکلی نداشتم ولی شما خیلی جوگیر شده بودید. از فینال صحبت می‌کردید، درباره اش برنامه ریزی می‌کردید."
 
رایت پاسخ داد:" نه اینطور نیست! چرا ما باید هیجان زده می‌شدیم."
 
این بحث ادامه پیدا کرد تا جایی که کین گفت:" تو یک مرد بالغ هستی و می‌دانی رسیدن به فینال چقدر سخت است!"
 
بحث آنها سپس وارد فاز دیگری شد که کین چپ چپ به رایت نگاه کرد و گفت:" تو می‌دانی من از چه حرف می‌زنم، حواست به خودت باشد!"
 
رایت نیز گفت:" او در عرض یک دقیقه من را می‌کشد!"
 
یان رایت سپس در توئیترش، ویدیو این بحث را منتشر کرد و نوشت:" چرا ما نمی‌توانیم هیجان زده باشیم روی؟ چرا نمی‌توانیم خوشحال باشیم. عاشق هر لحظه اش بودیم. خوشحالی یک مسیر است."
کد مطلب: 76122
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای