پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲

انگلیسی‌ها به تیم‌شان افتخار می‌کنند

چهره‌های فوتبالی سرشناس در انگلیس بعد از شکست دیشب سه‌شیرها در مقابل کرواسی، در مرحله‌ی نیمه‌نهایی جام جهانی برای اظهار نظر درباره‌ی تیم ملی کشورشان به شبکه‌های اجتماعی رو آورده‌اند.
۰
مردم‌نيوز: جو غالب نظرات چهره‌های فوتبالی انگلیس نشان می‌دهد آنها با وجود آنکه به شدت شوکه و ناراحت هستند ولی معتقدند بازیکنان‌شان از جان و دل مایه گذاشته‌اند. به همین دلیل است که اغلب اظهارنظرها در ستایش از بازیکنان جوان سه‌شیرها بوده است. در ادامه به تعدادی از پربازدیدترین توییت‌های چهره‌های فوتبالی سرشناس انگلیس می‌پردازیم. 
گری لینه‌کر می‌نویسد " به شدت ناراحتم ولی این تیم جوان واقعاً از جان و دل مایه گذاشت. این برای ما قدم بزرگی رو به جلو است و آنها در آینده مسلماً بهتر خواهند بود. آنها می‌توانند سرشان را بالا بگیرند. چرا که مایه‌ی غرور و افتخار کشورشان شدند. تبریک به کرواسی ". 
 

 
دیوید بدیل می‌نویسد " ممنون از تیم ملی انگلیس و سرمربی‌اش به خاطر نمایش زیبایشان در این جام جهانی. چه سفر پرماجرایی بود ". 
 

 
پپ کلاتت می‌نویسد " من با اینکه در اسپانیا به دنیا آمده‌ام ولی احساس می‌کردم با تیم انگلیس ارتباطی عمیق دارم. به خاطر فوتبال انگلیسی‌ها و ارزش‌هایی که در میدان نشان دادند. من تیمی متحد، با اعتماد به نفس و جاه‌طلب دیدم که کل کشور پشت سرش ایستاده بود. شکی نیست که آنها تیم بزرگی هستند. متشکریم انگلیس ". 
 

 
مایکل واگان می‌نویسد " عالی بود ... امشب به همه‌ی کسانی که در تیم ملی انگلیس نقش داشتند افتخار می‌کنم ".
 

 
جیم وایت می‌نویسد " تعظیم و ادای احترام به انگلیس ".
 

 
آلن شیرر می‌نویسد " بسیار فراتر از انتظارات. آفرین به تیم ملی انگلیس و آفرین به گرت ساوت‌گیت. شما فوق‌العاده بودید. ما را به بهترین شکل ممکن شاد کردید، برای خود یک سیستم ساختید و به ما امید دادید".
 
کد مطلب: 76124
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای