پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴

سرمربی منچستر یونایتد قهرمان جام جهانی 2018 را مشخص کرد

سرمربی تیم فوتبال منچستر یونایتد، معتقد است تیم ملی فوتبال فرانسه بخت اصلی قهرمانی در مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 روسیه است.
۰
سرمربی منچستر یونایتد قهرمان جام جهانی 2018 را مشخص کرد
مردم‌نيوز: خوزه مورینیو سرمربی تیم منچستریونایند پیش بینی کرد در دیدار فینال جام جهانی 2018 بین تیم های فرانسه و کرواسی ،فرانسه پیروز میدان و قهرمان جهان خواهد شد.

مورینیو گفت:"من فکر می کنم اکنون فرانسوی ها از این که مسابقه انگلستان - کرواسی در وقت های اضاقی کشیده شد خوشحال هستند. این تیم یک روز بیشتر استراحت داشت، که من آن را غیر منصفانه می دانم. من فکر می کنم که هر دو تیم باید در یک روز بازی می کردند.

سرمربی من یونایتد افزود: در فینال تیم ها باید فرصت های برابر داشته باشد. این باور نکردنی نیست که کروات ها در این جام جهانی چقدر بیشتر بازی کرده اند. "
کرواسی قادر نخواهد بود بر روی استرینیچ در فینال حساب کنند، اما می توانند جایگزینی برای او پیدا کنند. در حالی که شانس با فرانسوی ها یار است. آنها بخت اصلی قهرمانی هستند. "

مورینیو در ادامه از تمایل خود برای مربیگری در جام جهانی خبر داددو گفت : همیشه دوست داشتم حداقل برای یک بار در جام جهانی کار کنم.اما زمانی که به روسیه سفر کردم و این همه احساسات را دیدم حالا بیشتر خواهان مربیگری در جام جهانی هستم.من هرگز در چنین مسابقات کوتاه مدتی نبودم، مسابقات من معمولا 11 ماهه بودند.کار در مسابقات جهانی یا قهرمانی اروپا چیزی است که می خواهم تجربه کنم. در آینده من می خواهم در جام جهانی به عنوان مربی شرکت کنم.
مسابقه نهایی جام جهانی 2018 روز 15 ژوئیه در در ورزشگاه لوژنیکی مسکو برگزار خواهد شد.

 
منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان
کد مطلب: 76157
مرجع : پارس نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای