يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰

رییس فدراسیون فوتبال الجزایر: هیچ مذاکره‌ای با کی‌روش نداشته‌ام

رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر با اشاره به جریان‌سازی‌های خبری مبنی بر حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی این کشور تاکید کرد که هیچ مذاکره‌ای با کی‌روش نداشته است.
۰
رییس فدراسیون فوتبال الجزایر: هیچ مذاکره‌ای با کی‌روش نداشته‌ام
مردم‌نيوز: بعد از برکناری رباح ماجر از هدایت تیم ملی الجزایر، گزینه‌های زیادی برای حضور روی نیمکت تیم ملی این کشور مطرح شد که نام کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی ایران و وحید هلیل هودزیچ سرمربی سابق تیم ملی ژاپن نیز در بین آنها دیده می‌شد.
خیر الدین زچی فدراسیون فوتبال الجزایر در این باره اعلام کرد: ما با دو مربی در حال مذاکره هستیم. من همین جا تاکید می کنم که وحید هلیل هودزیچ به تیم ملی الجزایر باز نخواهد گذشت و ارو رنار نیز در بین گزینه ما نیست.
وی تاکید کرد: درباره کارلوس کی روش هم باید بگویم که من هیچ مذاکره‌ای با این مربی نداشته‌ام و نمی دانم چه کسی با او گفت و گو کرده است!
او در ادامه گفت: سرمربی بعدی ما فوتبال الجزایر را می‌شناسد و باید تاکید کنم که به خوبی زبان فرانسوی هم صحبت می‌کند. البته نه اینکه حتما فرانسوی باشد ولی زبان و فرهنگ ما را می شناسد.
الجزایر با وجود سعود به دو جام جهانی ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴، نتوانست به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کند و این کشور شمال آفریقا در جام جهانی روسیه غایب بود. این تیم در سال ۲۰۱۴ توانست از گروه خود در جام جهانی صعود کند ولی با شکست برابر آلمان حذف شود.
کد مطلب: 77374
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای