يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰

انتقال «کلاه سفیدها» از سوریه به اراضی اشغالی

ارتش رژیم صهیونیستی درسایه پیشروی ارتش سوریه در جنوب این کشور صدها تروریست وابسته به سازمان موسوم به «کلاه سفیدها» را از سوریه به اراضی اشغالی منتقل کرد.
۰
انتقال «کلاه سفیدها» از سوریه به اراضی اشغالی
مردم‌نيوز: در بیانیه صادره از سوی ارتش رژیم صهیونیستی آمده است که حدود ۸۰۰ عنصر از «کلاه سفیدها» و خانواده های آنها از مناطق تحت کنترل نیروهای مخالف نظام سوریه به اراضی اشغالی منتقل شده اند.
رژیم صهیونیستی بعد از پیشروی ارتش سوریه در جنوب کشور اقدام به خارج کردن این عناصر از این منطقه کرده و بر اساس گزارش رسانه های صهیونیستی این عملیات بنا به درخواست آمریکا و کشورهای اروپایی صورت گرفته است.
اردن نیز اعلام کرده که با عبور این عناصر از خاک خود تحت نظارت سازمان ملل برای استقرار در سه کشور آلمان، انگلیس و کانادا موافقت کرده است.
این در حالی است که در بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی ادعا شده که این رژیم در بحران سوریه مداخله نمی کند. کلاه سفیدها یک سازمان به اصطلاح دفاع مدنی است که در پوشش این اسم دست به اقدامات تروریستی در سوریه می زند.
وزارت خارجه سوریه پیشتر اعلام کرده بود که ایالات متحده و برخی از کشورهای غربی سازمان کلاه سفیدها را برای انجام اقدامات تروریستی به ویژه تروریسم شیمیایی برای بدنام کردن سوریه و طولانی کردن مدت بحران به کار می‌گیرند و بر کسی پوشیده نیست که کلاه‌سفیدها شاخه اصلی جبهه تروریستی النصره است.
کد مطلب: 77443
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای