سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸

فقدان بارش برف در سال جاری مشکل ساز می‌شود

بختیاری گفت: در سال آبی جاری میزان بارش باران نرمال پیش‌بینی شده است، اما در صورت فقدان بارش برف با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهیم شد.
۰
مردم‌نيوز: محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب امروز در نشست خبری با اشاره به کاهش ذخایر سدهای تهران اظهار کرد: امسال با وجود عبور از پیک مصرف آب در فصل تابستان، وضعیت سدهای تهران چندان مطلوب نیست و ذخائر آن نسبت به سال گذشته ۲۶۰ میلیون متر مکعب کاهش داشته است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب با اشاره به تأمین آب تهران تصریح کرد: امسال در شهر تهران با بارش‌های بهاری و مشارکت مردم مشکلی برای تأمین آب شرب نداشتیم اما با توجه به کاهش منابع آب زیرزمینی و ذخائر برفی باید مدیریت مصرف ادامه یابد.

وی با اشاره به پیش‌بینی بارش در سال جاری گفت: در سال آبی جاری میزان بارش باران نرمال پیش‌بینی شده است، اما در صورت عدم بارش برف با مشکلات عدیده ای مواجه خواهیم شد.

بختیاری در پایان با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری میان شهرداری و شرکت آب و فاضلاب گفت: طی این تفاهم‌نامه مقرر شده شرکت آبفا و آب منطقه‌ای تهران به همراه سازمان فرهنگی هنری شهرداری مباحث مربوط به فرهنگ سازی آب را پیگیری کنند.
کد مطلب: 79995
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای