چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷

توسعه صادرات کروکودیل و قورباغه در سال جاری/تیلا پیا تولید داخل از نیمه دوم سال به بازار عرضه می شود

یک مقام مسئول گفت:امسال برنامه توسعه صادرات کروکودیل،قورباغه و گیاهان آبزی در دستور کار قرار گرفته است.
۱
۰
توسعه صادرات کروکودیل و قورباغه در سال جاری/تیلا پیا تولید داخل از نیمه دوم سال به بازار عرضه می شود
مردم‌نيوز: ،حسن صالحی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات در نشست خبری با اصحاب رسانه که صبح امروز برگزار شد، با اشاره به اینکه در سال گذشته تولید و صادرات محصولات شیلاتی از برنامه پیشی گرفته است،اظهار کرد: سال گذشته یک میلیون و ۲۰۰ هزارتن محصولات شیلاتی تولید شد که یکصد و ۳۰ هزارتن با ارزش بالغ بر ۵۰۷ میلیون دلار به بازارهای هدف صادر شده است.

وی افزود:در بخش آبزی پروری ماهیان گرم آبی با تولید بیش از ۲۰۰ هزارتن،۱۶۰ هزارتن سردآبی، ۳ تن خاویار و ۳۳ هزارتن میگو و تکثیر بیش از ۲۰۰ میلیون عدد در فضای داخل نقش آفرینی می کنیم.

صالحی با اشاره به اهم برنامه های سازمان شیلات در سال جاری گفت:توسعه صید با رشته قلاب در خلیج فارس،ماهیان زینتی،خاویار و توسعه صادرات کروکودیل،قورباغه و گیاهان آبزی را در سال ۹۷ دنبال خواهیم کرد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در بخش دیگر سخنان خود از تولید تیلاپیا در داخل خبر داد و گفت: امسال تیلا پیا پرورشی در آبهای کویر ایران در سفره مردم قرار خواهد گرفت.

به گفته وی تیلاپیا پرورش داخل از نیمه دوم به بازار عرضه خواهد شد.
کد مطلب: 80173
مرجع : خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


رزمنده
Iran, Islamic Republic of
خدا انتقام مردم ايران رو از اين آقاي صالحي و روئساي ايشون بگيره ...خدا بهشون رحم نكنه كه كل خليچ فارس رو فروختند به چيني ها ...
چند رسانه ای