دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰

وعده‌هایی که عملی نمی‌شوند

عملیات اجرایی پروژه سالن دو و میدانی مجموعه ورزشی خرم‌آباد(دهکده المپیک سابق) با 8500 مترمربع زیربنا سال 86 آغاز شد.
۰
وعده‌هایی که عملی نمی‌شوند
مردم‌نيوز: برای افتتاح این پروژه وعده‌های بسیاری داده شده که یکی از بارزترین آنها را سال 95 مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در سفر به خرم‌آباد مطرح و هفته دولت 96 را زمان بهره‌برداری آن اعلام کرد.
به دنبال عملی نشدن وعده وزیر، علی‌یاور عزیزپور، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرده بود: "در دهه فجر پروژه افتتاح خواهد شد." اما این وعده هم محقق نشد و بعد از آن افتتاح تا پایان سال 96 شنیده شد که مطابق پیش‌بینی‌ها عملی نشد و وعده افتتاح در هفته دولت امسال داده شد که آن هم محقق نخواهد شد و حالا وعده جدید از راه رسیده است!

حسن کریمی، مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در بازدید از این پروژه گفت: سالن دو و میدانی مجموعه ورزشی خرم‌آباد یکی از پروژه‌های بسیار مهم و تأثیرگذار در این رشته است.

وی با بیان اینکه پروژه برای تکمیل روزهای پایانی را پشت سر می‌گذارد، اضافه کرد: این پروژه مقداری مشکلات تأسیساتی دارد که حداکثر تا 40 روز آینده برطرف خواهند شد.

کریمی تصریح کرد: مشکلات اساسی این پروژه انشعابات برق، آب، گاز و محوطه‌سازی است که اگر مسئولان استان کمک کنند و بحث انشعابات برطرف شود این پروژه تا دو ماه آینده تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی اضافه کرد: ما هزینه انشعابات را می‌دهیم ولی انتقال آب و گاز از داخل شهر برای پروژه باید توسط مسئولان استانی انجام شود، انتظار داریم مسئولان استان آب و گاز را تا ورودی پروژه اجرا کنند و ما نیز هزینه شبکه‌های داخلی را تأمین و اجرا می‌کنیم.
کد مطلب: 80853
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای