يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲
کسی که در کاخ شیشه‌ای نشسته است هرگز به دیگران سنگ نمی‌زند

دیروز بصره، امروز اهواز؛ عربستان عامل مشترک ناامنی

هرچند مزدوران بعثی عرب اهوازی عوامل میدانی اقدامات تروریستی هستنداما باید توجه کرد که ناامن سازی و اقدامات تروریستی ازاین‌دست دقیقاً متوجه سعودی‌هاست.
۰
دیروز بصره، امروز اهواز؛ عربستان عامل مشترک ناامنی
مردم‌نيوز: مدت‌هاست عربستان از طریق مزدوران بعثی در عراق و تروریست‌های عرب اهوازی در ایران، تلاش می‌کند ایران و محیط امنیتی کشورمان را ناامن کند.در هفته‌های اخیر بحران بصره باهدف ضربه به حشدالشعبی و انتقال بحران اجتماعی به خوزستان صورت گرفت. امروز نیز حمله تروریستی عرب اهوازی‌ها به رژه نیروهای مسلح که ده‌ها شهید و مجروح به دنبال داشت دقیقاً باهدف پیوند زدن مشکلات اقتصادی به ناامنی صورت پذیرفته است. آن‌ها امیدوارند تا با فعال‌سازی هسته‌های خاموش، موج ناامنی را گسترش دهند.
 
ازاین‌رو باید دانست که:
الف. هرچند مزدوران بعثی عرب اهوازی عوامل میدانی اقدامات تروریستی هستند اما باید توجه کرد که ناامن سازی و اقدامات تروریستی ازاین‌دست دقیقاً متوجه سعودی‌هاست.
ب. سعودی تلاش می‌کند شکست در یمن و عراق را با ناامن سازی ایران جبران نماید.
ج. از دیگر سو، جبهه عبری عربی مشغول سازی داخلی ایران را عامل کنترل و کاهش فعالیت‌های منطقه‌ای ایران می‌داند. ازاین‌رو بر هرگونه اقدامی که این هدف را محقق سازد سرمایه‌گذاری ویژه کرده‌اند.
 
اما دو نکته پایانی:
۱. گروهک تروریستی عرب اهوازی عده‌ای مزدور فاقد پایگاه اجتماعی هستند. نظام نشان داده که نه ریگی‌ها و جند الشیطان و نه منافقین و نه عرب اهوازی‌ها توان ایجاد ناامنی را ندارد و بشدت با آن‌ها مقابله خواهد شد.
۲. به‌زودی عربستان به‌عنوان طراح و حامی اصلی اقدامات تروریستی، پاسخ پرهزینه و عمیق این اقدام را دریافت خواهد کرد. کسی که در کاخ شیشه‌ای! نشسته است هرگز به دیگران سنگ! نمی‌زند.
 
کد مطلب: 85529
مرجع : بولتن نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای