چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳

لابی اردوغان به نیمکت الریان رسید

سرمربی سابق باشگاه الغرافه که به دلیل کسب نتایج ضعیف از این تیم اخراج شده بود، هدایت الریان را در بازگشت به فوتبال قطر بر عهده می‌گیرد.
۰
لابی اردوغان به نیمکت الریان رسید
مردم‌نيوز: بولنت ایگون ترکیه‌ای فصل گذشته سرمربی مهدی طارمی در تیم الغرافه بود، اما نتایج بسیار ضعیفی در این تیم کسب کرد و برکنار شد. این مربی که در لیگ فوتبال ترکیه هم رزومه چندان موفقی ندارد با این وجود و در فاصله چند ماه دوباره فرصت هدایت یک تیم قطری را پیدا کرده و این بار برای هدایت الریان به دوحه بازگشته است.

گفته می‌شود یکی از اصلی‌ترین دلایل حضور ایگون در باشگاه‌های قطری رابطه نزدیک این مربی با اردوغان رئیس جمهوری ترکیه است. رابطه نزدیک دو کشور ترکیه و قطر همچنین سرمایه گذاری قابل توجه برخی از نزدیکان اردوغان در قطر موجب شده که زمینه لازم جهت حضور ایگون در فوتبال این کشور فراهم شود. در این شرایط حتی کسب نتایج ضعیف هم مانع از حضور دوباره این مربی در فوتبال قطر نشده و حالا بولنت فرصت نشستن روی نیمکت تیم فوتبال الریان را به واسطه لابی‌های سیاسی پیدا می‌کند.

ایگون در بازگشت به قطر و در فرودگاه دوحه اظهار داشت: من عاشق مردم، دولت و حکومت قطر هستم و خیلی خوشحالم که به این کشور بازگشتم. دوست دارم سال‌ها در اینجا بمانم و در باشگاه‌های قطری کار کنم.
کد مطلب: 87885
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای