شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹

غسل تعمید در FATF

باید آنهایی را که با وجود مشاهده این صحنه های متعفن می گویند FATF "مرکز شفافیت و سلامت مالی" و "مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم" در دنیاست، نزد روانشناس و روانپزشک برد.
۰
غسل تعمید در FATF
مردم‌نيوز: «محمد ایمانی» در کانال تلگرامی خود نوشت:

عربستان عضو  شورای حقوق بشر سازمان ملل است. اما نیروهای امنیتی آن یک منتقد را در ترکیه ساطوری و گم و گور کرده اند. ترامپ گفته اگر ثابت شود، عربستان را مجازات می کنیم. این یعنی اینکه گاو سعودی به اندازه کافی شیر نداده و باید دوبله و سوبله دوشیده شود.

 رژیم سعودی چند  یا چند ده میلیارد دلار  رشوه به آمریکا و یکی دو دولت دیگر می دهد و پرونده بسته می شود؛ همان گونه که نسل کشی علیه مردم مظلوم یمن و کشتار دهها هزار زن و کودک بیگناه با پول شسته شده است.

 آمریکا رئیس FATF است و اسرائیل و عربستان عضو ناظر هستند. اینجا کازینوی مافیای جنایت و تروریسم و آدم ربایی سازمان یافته در دنیاست که می شود جنایت کرد، پول داد، غسل تعمید کرد و آثار خونین جنایت را شست؛  پولشویی.

  عربستان حتی مدتی هم  سعد حریری نخست وزیر بیچاره لبنان را با فریب به ریاض کشاند و او را گروگان گرفت و مورد ضرب و شتم قرار داد تا تصویری جدید از  آدم ربایی و گروگانگیری دولتی به نمایش بگذارد. عربستان کلکسیون #جرائم_سازمان_یافته است؛ اگر چشمان کور FATF قادر به دیدن باشد.

 حقیقتا باید آنهایی را که با وجود مشاهده این صحنه های متعفن می گویند FATF "مرکز شفافیت و سلامت مالی" و "مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم" در دنیاست، نزد روانشناس و روانپزشک برد تا بررسی کنند این طیف، دچار کدام عارضه مغزی یا روانی هستند که نمی خواهند واقعیت بالماسکه FATF را ببینند.
کد مطلب: 88079
مرجع : مشرق نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای