دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳

السد از نظر فنی بهتر از پرسپولیس است

بازیکن پیشین باشگاه السد قطر این تیم را از نظر فنی بهتر از پرسپولیس دانست.
۰
السد از نظر فنی بهتر از پرسپولیس است
مردم‌نيوز: خالد سلمان درباره بازی برگشت تیم السد قطر برابر پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا به روزنامه الوطن گفت: بدون توجه به شکست السد در بازی رفت با پرسپولیس معتقد هستیم این تیم در این فصل از نظر فنی بهتر از فصل گذشته است و بهترین بازی‌هایش را ارائه می‌دهد. السد توانمندی لازم برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارد. در بازی رفت نیز ستاره‌های تیم السد خوش‌شانس نبودند تا به این تیم در کسب پیروزی کمک کنند. آنها می‌توانند شرایط بازی برگشت برابر پرسپولیس را تغییر دهند. به ویژه این که بازیکنان السد از تجربه پیروزی برابر استقلال در ورزشگاه آزادی برخوردار هستند.

پیشکسوت تیم فوتبال السد قطر افزود: از نظر فنی تیم السد بهتر از پرسپولیس است. هر چند پرسپولیس در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا الدحیل را حذف کرد و در بازی رفت نیز از سد السد در دوحه گذشت. الدحیل قدرت سال گذشته خود را ندارد و در مصاف با پرسپولیس بازیکنان کلیدی در اختیار نداشت.


خالد سلمان در واکنش به این پرسش که از چه چیزی در بازی برگشت پرسپولیس و السد هراس دارد گفت: من فقط از السد می‌ترسم. آنها باید از همان دقیقه نخست تا دقیقه پایانی تلاش کنند. اگر این روند را حفظ کنند بازی سختی با وجود فشارهای وارده و شکست بازی رفت نخواهند داشت.

وی سپس خطاب به بازیکنان السد خاطرنشان کرد: باید تجربه بازی الدحیل برابر پرسپولیس پیش چشمان بازیکنان السد باشد. بازی در ورزشگاه آزادی تهران با حضور 70 هزار تماشاگر آسان نیست. باید از هر فرصت خلق‌شده روی دروازه پرسپولیس و کسب پیروزی برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنند. این بازی همانند بازی بوکس است و باید آنجایی باشید که پیروز شوید. بازیکنان السد باید حادثه سال 1989 را به خاطر داشته باشند. در آن سال در نیمه‌اول بازی با تیم الرشید عراق 3 گل دریافت کردیم اما در نیمه‌دوم من و محمد غانم 2 گل زدیم. در بازی برگشت نیز یک بر صفر پیروزی شدیم و برای نخستین‌بار جام قهرمانی را به دست آوردیم. بنابراین جبران شکست چندان دشوار نیست و اگر تمرکز خود را حفظ کنند می‌توانند صعود کنند.

السد در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بر صفر برابر پرسپولیس شکست را پذیرا شد. بازی برگشت دو تیم ساعت 18:30 سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.
کد مطلب: 88469
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای