شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰

مشکل بزرگ استقلال از نظر محمد نوری

پیشکسوت استقلال گفت: برخی جریان‌ها نمی‌خواهند شفر موفق شود و چشم به نیمکت استقلال دارند.
۰
مشکل بزرگ استقلال از نظر محمد نوری
مردم‌نيوز: محمد نوری در مورد شکست یک بر صفر استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: بازی در حد نام دو تیم نبود. هر دو تیم بازیکنان خوبی دارند و نیمه اول بازی چنگی به دل نزد. سپاهان هم مثل هفته‌های گذشته‌اش خوب نبود و استقلال می‌توانست از این فرصت استفاده کند  که متاسفانه این فرصت را از دست داد. استقلال هم در حد و اندازه خودش نبود. حتی صیادمنش که ۲ هفته خوب بازی کرد در این مسابقه خیلی خوب بازی نکرد.
وی افزود: شرایط دفاعی استقلال خوب نیست و یک موقعیت گل برای سپاهان ایجاد شد که آن هم تبدیل به گل شد. غیبت پژمان منتظری در تیم احساس شد و او می‌توانست با  تجربه‌اش مدیریت کند. استقلال در میانه میدان هم مشکل دارد و بازیساز در میانه میدان ندارد. هافبک‌های استقلال نتوانستند مهاجمان را در موقعیت گلزنی قرار بدهند.تعویض‌های استقلال هم جالب نبود. گرو و نویمایر خوب نیستند و نتوانسته‌اند نظر کادرفنی و هواداران را جلب کنند. 
نوری با اشاره به برخی جریان‌ها علیه شفر گفت: برخی نمی‌خواهند شفر موفق شود. نمی‌توانم اسم آنها را بیان کنم اما کسانی هستند که موفقیت شفر خوشحال نمی‌شوند و چشم به نیمکت استقلال دارند فعلا این مطلب را سربسته بیان کردم. در حال حاضر باید به شفر کمک شود و به مشاوره داده شود. این مربی فصل گذشته استقلال را از بحران خارج کرد.
این پیشکسوت استقلال در مورد استفاده از بازیکنان جوان گفت: بهتر است کادرفنی از بازیکنان جوان بیشتر استفاده کنند. بازیکنی مثل روح الله باقری بهتر از گرو است و نمی‌دانم چرا از او استفاده نمی شود.
منبع: فارس
کد مطلب: 88618
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای