چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰

عملکرد آخوندی در «راه»صفر است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: وزیر سابق راه و شهرسازی عملکرد بسیار ضعیفی در بخش مسکن داشت و شورای شهر تهران باید در انتخاب شهردار این مسئله را لحاظ کند.
۰
عملکرد آخوندی در «راه»صفر است
مردم‌نيوز: محمدحسین فرهنگی  درباره مطرح شدن نام عباس آخوندی برای تصدی کرسی شهرداری تهران، اظهار داشت: آخوندی در وزارت راه و شهرسازی عملکرد قابل قبولی ندارد.
وی با اشاره به عملکرد وزیر سابق راه و شهرسازی، گفت: در دوران تصدی آخوندی در وزارت راه و شهرسازی به علت حمایت‌های گسترده مجلس و مصوبات و اعتبارات خوبی که در حوزه ریل تخصیص داده شد، شاهد تحرکاتی در این بخش بودیم اما در سایر بخش‌ها به ویژه حوزه مسکن عملکرد وی در حد صفر بود و شاهد هیچ گونه تحرک مدیریتی در این حیطه نبودیم.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: جریانی که اجماع شورای شهر تهران را در اختیار دارند، باید توجه داشته باشند که در دو سال اخیر انتخاب‌های مناسبی نکرده‌اند و موفق نشده‌اند تحولات مناسبی را ایجاد کنند.
فرهنگی تاکید کرد: در صورتی که اعضای شورای شهر تهران ملاحظات دیگر را در انتصابات کنار بگذارند و تصمیم مناسبی بر اساس شایستگی افراد بگیرند، ممکن است در مدت باقی مانده از دوران کاریشان بتوانند عملکرد مناسبی از خود بر جا بگذارند اما در غیر این صورت همان تجارب نامناسب گذشته تکرار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: بنده معتقدم که بهترین گزینه در شرایط فعلی برای شهرداری تهران محسن هاشمی است که تجارب خوبی در بخش‌های مختلف به ویژه مترو داشته است
کد مطلب: 88662
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای