چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵

شبح مصدومیت دوباره بالای سر بایرن می‌گردد

تیاگو آلاکانتارا هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ که در جریان دیدار این تیم مقابل رودینگ‌هاوزن در جام حذفی مصدوم شده بود با درد شدید مواجه است و باید تستهای کامل را پشت سر بگذارد.
۰
شبح مصدومیت دوباره بالای سر بایرن می‌گردد
مردم‌نيوز: این هافبک ملی‌پوش اسپانیایی روز سه‌شنبه در جریان پیروزی 2-1 بایرن مقابل رودینگ‌هاوزن در جام حذفی آلمان موسوم به پوکال بعد از یک برخورد نقش زمین شد و بعد از آنکه مدتی در حاشیه‌ی زمین از طرف پزشکان بایرن مونیخ مورد مداوا قرار گرفت در نهایت نتوانست به بازی ادامه دهد و در دقیقه‌ی 75 از سوی کوواچ تعویض شد تا سرژ گنابری به جای او وارد زمین شود.
 
کوواچ تایید کرد که روز چهارشنبه کادر پزشکی بایرن وضعیت تیاگو را به دقت بررسی خواهند کرد. به نظر می‌رسد بعد از خطایی که بیورن اشلتوتکه بازیکن رودینگ‌هاوزن روی تیاگو انجام داده او بیشتر از ناحیه‌ی قوزک پایش با ناراحتی مواجه شده است.
 
کوواچ در این باره به خبرنگاران گفت:" تیاگو در حال حاضر درد شدیدی دارد ولی باید صبر کنیم و ببینیم روز چهارشنبه نتیجه‌ی تستها و آزمایش‌های تیم پزشکی بایرن چه نتیجه‌ای خواهد داشت".
 
روزنامه‌ی آلمانی بیلد تصویری منتشر کرده که نشان می‌دهد بعد از پایان بازی، تیاگو روی برانکارد در حال خروج از ورزشگاه است. حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن هم وقتی با سوال خبرنگاران درباره‌ی تیاگو روبرو شد گفت:" هنوز نمی‌دانیم جریان از چه قرار است ولی اوضاع او خوب به نظر نمی‌رسید".
 
بایرن به لطف گلهای زودهنگام ساندرو واگنر و توماس مولر موفق شد حریف دسته‌چهارمی خود را با نتیجه‌ی 2-1 شکست دهد هر چند بازی بایرن نتوانست هواداران این تیم و کارشناسان آلمانی را راضی کند. اما حالا خبرهای مصدومیت تیاگو هواداران بایرن را بیش از بازی نه چندان قوی تیم‌شان نگران کرده است. بایرن در فصل جاری بارها با مشکل مصدومیت بازیکنان مهمش روبرو شده و کورنتین تولیسو  و کینگزلی کومان را به احتمال زیاد تا انتهای فصل از دست داده است. به نظر می‌رسد شبح مصدومیت بار دیگر بر فراز بایرن مونیخ به پرواز درآمده است.
کد مطلب: 88681
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای