چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰

توضیح گرشاسبی از آخرین وضعیت پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس به تشریح آخرین شرایط این تیم پیش از جدال با کاشیماآنتلرز پرداخته است.
۰
توضیح گرشاسبی از آخرین وضعیت پرسپولیس
مردم‌نيوز: حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل پرسپولیس که اکنون در توکیو به سر می‌برد با ابراز رضایت از شرایط تیمش، امیدوار به کسب نتیجه مناسب در بازی رفت و در نهایت دستیابی به عنوان قهرمانی این رقابت‌هاست.
حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس درباره شرایط تیم برای دیدار با کاشیما، گفت: خوشبختانه تیم زیر نظر کادر فنی تمرینات خوب و با نشاطی را برگزار کرده و می کند. تمام برنامه ریزی ها و اردوها مرتب و منظم در حال برگزاری است. روز پنجشنبه و جمعه تیم تمرینات خود را در زمینی که کاشیما در اختیارمان قرار می دهد انجام خواهد داد ضمن اینکه روز جمعه در زمین اصلی مسابقه تمرین خواهیم کرد تا برای بازی شنبه با آمادگی کامل به مصاف حریف ژاپنی برویم و به امید خدا بتوانیم دل ملت ایران و هواداران پرسپولیس را شاد کنیم.
گرشاسبی درباره برنامه این تیم گفت: روز ۱۳ آبان ماه پرسپولیس ساعت 5 صبح ژاپن را به مقصد دبی ترک خواهد کرد و 3 روز در دبی اردو خواهد داشت. تیم ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه 16 آبان ماه دبی را به مقصد تهران ترک خواهد کرد تا با یک آمادگی کامل و روحیه مضاعف به مصاف کاشیما در بازی برگشت فینال در ورزشگاه آزادی برویم.
مدیرعامل پرسپولیس درباره تعداد بلیت‌هایی که در اختیار هواداران ایرانی قرار می‌گیرد، گفته: طبق اطلاعاتی که در جلسه با نمایندگان تیم کاشیما آنتلرز ژاپن کسب کردیم، تاکنون ۶۰۰ بلیت به تماشاگران ایرانی فروخته شده است و قطعاً بیش از هزار تا دو هزار تماشاگر ایرانی در بازی رفت این مرحله خواهیم داشت.
وی همچنین درباره دیدار با وزیر ورزش، اینطور توضیح داد: خوشبختانه جلسه ای که با وزیر ورزش و جوانان به همراه سرمربی و کاپیتان تیم برگزار شد، بسیار روحیه بخش و امیدوار کننده بود و هم آقای برانکو و هم سید جلال از اعلام حمایت همه جانبه وزیر ورزش و جوانان بسیار خوشحال شدند. در آن جلسه یکسری از نگرانی‌ها و مشکلات مثل آماده‌سازی ورزشگاه آزادی برای میزبانی از تیم ژاپنی مطرح شد که وزیر ورزش و جوانان دستور همکاری و رفع همه موانع و مشکلات را داد. بنده گزارشی از نحوه آماده‌سازی تیم و مسائل و موانع و مشکلاتی که سر راه پرسپولیس برای رسیدن به این مرحله بود ارائه کردم و همچنین آقای برانکو نیز نکات فنی را ارائه کرد. در کل نتیجه جلسه با وزیر ورزش و جوانان از لحاظ روحی و روانی بسیار برای تیم مثبت بود. حمایت وزیر ورزش و جوانان از طریق بنده، سرمربی و همچنین کاپیتان پرسپولیس به اطلاع همه اعضای تیم رسید و موجب افزایش روحیه و دلگرمی تیم شده است.
گرشاسبی در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم در مجموع دو بازی رفت و برگشت فینال بر حریف ژاپنی غلبه کنیم و برای اولین بار جام قهرمانان فوتبال آسیا را برای پرسپولیس و مردم خوب ایران به ارمغان بیاوریم.
کد مطلب: 88685
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای