سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۹

اولین بازی کریم انصاری‌فرد برای ناتینگهام فارست

یک رسانه انگلیسی نخستین حضور کریم انصاری‌فرد در ترکیب ناتینگهام فارست و تاثیرپذیری هواداران این تیم را مورد ارزیابی قرار داد.
۰
اولین بازی کریم انصاری‌فرد برای ناتینگهام فارست
مردم‌نيوز: کریم انصاری‌فرد برای نخستین‌بار برای ناتینگهام فارست در بازی شنبه شب برابر شفیلد یونایتد، صدرنشین چمپیونشیپ انگلیس بازی کرد. بازیکنی که برای این بازی باید مدتی منتظر می‌ماند. این ملی‌پوش ایرانی در آخرین روز فصل نقل‌وانتقالات تابستانی از المپیاکوس جدا شد اما به خاطر مشکل دریافت ویزای کار انگلیس باید صبر و تحمل به خرج می‌داد و پیوستش به ناتینگهام فارست تحت تهدید قرار گرفت.

انصاری‌فرد سرانجام هفته گذشته قراردادش را با ناتینگهام فارست تا سال 2020 میلادی امضا کرد. در بازی برابر شفیلدیونایتد که با پیروزی یک بر صفر ناتینگهام فارست پایان یافت از روی نیمکت خارج شد تا در ثانیه‌های پایانی در میدان باشد. به نظر می‌رسد کریم انصاری‌‌فرد حس مثبتی نسبت به خود را میان هواداران تیم جدیدش ایجاد کرد. این بازیکن با قابلیت بازی در تمامی پست‌های تهاجمی در فصل گذشته 18 گل برای المپیاکوس یونان به ثمر رساند و روی کاغذ باید تقویت‌کننده خط حمله ناتینگهام فارست باشد.

در پایان این مطلب آمده است: انصاری‌فرد می‌تواند چشم‌انداز، خلاقیت و کلاسی را ارائه کند تا در رقابت با مورفی، دیگر مهاجم ناتینگهام فارست باشد. حضور انصاری‌فرد می‌تواند باعث  تقویت این تیم با توجه به فشار ایجاد شده روی آیتور کارانکا، سرمربی اسپانیایی برای فصل جاری باشد.
کد مطلب: 88818
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای