چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹

سخنگوی اعتماد ملی: اعضای حقیقی در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به صفر برسد

اسماعیل گرامی‌مقدم گفت: تعداد شخصیت‌های حقیقی در شورای سیاست گذاری اصلاح‌طلبان باید به مرور کاهش پیدا کرده و در نهایت به صفر برسد.
۰
سخنگوی اعتماد ملی: اعضای حقیقی در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به صفر برسد
مردم‌نيوز: اسماعیل گرامی مقدم سخنگوی حزب اعتماد ملی و عضو شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان، در ارتباط با تشکیل پارلمان اصلاحات به عنوان نهاد بالادستی جریان اصلاحات گفت: بنده به طور کلی اعتقادی به تشکیل پارلمان اصلاحات نداشته و مسئله پارلمان اصلاحات را اولویت امروز اصلاح‌طلبان نمی‌دانم، چرا که معتقدم با حضور احزاب قانونی دیگر  نیازی به وجود  چنین سازوکاری نیست.

وی درباره انتقاداتی که به افزایش اعضای حقیقی شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان مطرح می‌شود،  تصریح کرد: من نیز طرفدار این هستم که تعداد شخصیت‌های حقیقی در شورای سیاست گذاری به مرور کاهش پیدا کرده و در نهایت به صفر برسد و  وزن این شورا به احزاب اصلاح طلب اختصاص پیدا کند.

سخنگوی حزب اعتماد ملی در ارتباط به گمانه‌زنی‌هایی که درباره انحلال شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان زده می‌شود گفت: اطلاعی درباره انحلال شورای سیاست گذاری ندارم ولی معتقدم  اصلاح طلبان باید در قالب سازوکاری با یکدیگر در ارتباط باشند که در آن  به جای نقش آفرینی اشخاص حقیقی، احزاب باشند که حرف آخر را می‌زنند.

انتهای پیام/

 
کد مطلب: 88977
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای