پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۳

حمید استیلی: گروه آسان وجود ندارد و باید با قدرت صعود کنیم

حمید استیلی، مدیر تیم ملى فوتبال امید ایران پس از مراسم قرعه‌کشى رقابت‌هاى مقدماتى قهرمانى زیر ٢٣ سال آسیا گفت: هیچ گروه آسانى در این رقابت‌ها وجود ندارد و باید تلاش کنیم تا با قدرت از این مرحله صعود کنیم.
۰
حمید استیلی: گروه آسان وجود ندارد و باید با قدرت صعود کنیم
مردم‌نيوز: به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، حمید استیلى پس از پایان قرعه‌کشى در کوالالامپور اظهار داشت: ما در این مرحله با تیم‌هاى عراق، یمن و ترکمنستان در گروه سوم قرار گرفته‌ایم. باید بگویم به نظر من هیچ گروه آسانى وجود ندارد و باید به دنبال صعود مقتدرانه از این مرحله باشیم چون کار اصلى ما براى صعود به المپیک در مرحله نهایى رقابت‌ها آغاز مى‌شود. فراموش نکنیم که ما هم تیم بسیار خوبى در اختیار داریم که شایستگى‌هاى خودش را نشان مى‌دهد.

مدیر تیم امید در مورد حریفان کشورمان نیز گفت: پیش از این سابقه بازى دوستانه با عراق را داشته‌ایم و مى‌دانیم تیم خوبى دارند. یمن و ترکمنستان هم حریفان ضعیفى نیستند. خوشبختانه ما میزبان بازى‌هاى این گروه هستیم و امیدواریم مسابقات به خوبى در فروردین ماه انجام شود تا به عنوان سرگروه به دور نهایى بازى‌ها صعود کنیم.

استیلى که در حاشیه این مراسم با مدیران دیگر تیم هاى آسیایى نیز مذاکرات خوبى داشته در این خصوص گفت: خوشبختانه صحبت‌هاى خوبى مطرح شد و برخى کشورهاى آسیایى جهت انجام بازى تدارکاتى اظهار آمادگى کردند. همچنین جهت حضور در یک تورنمنت آسیایى دعوت شدیم که اتفاق بسیار خوبى است و مى‌توانیم بازى‌هاى مهمى انجام بدهیم. برگزارى بازى‌هاى مناسب قطعا گام مهمى است تا بتوانیم با قدرت وارد مسابقات شویم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 89008
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای