پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۹

نماینده مجلس: تحریم ایران ترامپ را روسیاه کرده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران با توانمندی ها و ظرفیت های بالایی که دارد تحریم ها را با موفقیت پشت سر خواهد گذاشت و تنها روسیاهی اینگونه اقدامات برای ترامپ باقی مانده است.
۰
نماینده مجلس: تحریم ایران ترامپ را روسیاه کرده است
مردم‌نيوز: شهروز برزگر درباره دور جدید تحریم های آمریکا، اظهار داشت: به طور قطع سیاست تحریم های نفتی آمریکا شکست خورده و در این زمینه موفق نخواهد شد، به دلیل این که با اعلام تحریم ها بلافاصله قیمت نفت به صورت صعودی بالا رفت که این امر موجب عقب نشینی این کشور از موضع تحریم نفتی شد و 8 کشور را مستثنی کرد که نفت ایران را می توانند بخرند.
وی با تاکید بر این که ایران هم در قیمت نفت و هم در بحث های دیگردر منطقه و جهان تعیین کننده است، گفت: تحریم ها آنقدر تاثیرگذار نیست که نتوانیم آن را مدیریت کنیم، چراکه هم ارز کافی داریم و هم تمهیدات و برنامه ریزی هایی شده است که که از این شرایط با موفقیت عبور کنیم.
این نماینده مجلس با یادآوری این مطلب که مردم پا به پای نظام ایستاده اند و چهل سال است که تحریم هستیم، تاکید کرد: بنابراین باید متحد باشیم و با این اتحاد و انسجام و وحدت ملی از تحریم ها عبور می کنیم.
سیام**1058**1535
انتهای پیام /*

 
کد مطلب: 89056
مرجع : ایرنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای