پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷

درمان ریزش مو از طریق طب سوزنی

طب سوزنی بدون عارضه‌ترین درمان ریزش مو نسبت به PRP و دارو‌های شیمیایی است.
۰
درمان ریزش مو از طریق طب سوزنی
مردم‌نيوز: دکتر لادن دلداری عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران گفت: اساس درمان طب سوزنی بررسی مشکلات درونی بدن است و این مشکلات پیش آمده بصورت ریزش مو خود را نشان می‌دهد، طب سوزنی این عدم هماهنگی در بدن را تنظیم می‌کند و پس از ریزش مو کم‌کم موجب رشد بهتر، ضخیم شدن و طبیعی‌شدن حالت مو می‌شود.
 
طب سوزنی هورمون‌های بدن را تنظیم می‌کند و بدون نیاز به دارو مقدار ریزش مو را کنترل می‌کند و بدون عارضه‌ترین درمان نسبت به PRP و درمان شیمیایی است، به گونه‌ای که درمان شیمیایی ریزش مو با استفاده از قرص‌های هورمونی،می‌تواند عوارضی در بدن ایجاد کند و در روش PRP نیز با توجه به دلیل ورود ماده PRP در سر و در جوار مولکول‌های سر یک مقدار ریزش مو را کنترل می‌کند ولی اگر درون بدن مشکلی وجود داشته باشد، مطمئنا موقتی است و بعد از مدتی دوباره ریزش مو بر‌می‌گردد.
 
دلداری تصریح کرد: طب سوزنی عوارضی نداشته و همیشه در جهت تعادل بدن حرکت می‌کند و فقط عوارض آن در صورت استفاده افراد غیر‌متخصص به این طب است و در ایران نیز آموزش این طب بصورت دانشگاهی وجود ندارد.
 
وی در پاسخ به اینکه تاثیر طب سوزنی در مردان یا زنان چگونه است، اظهار داشت: در هر دو گروه انجام می‌شود ولی چون در مردان تا حدی به موروثی بودن بر‌می‌گردد یک مقدار سخت‌تر به نتیجه می‌رسد اما بطور کلی محدودیت ندارد.
 
خبرنگاران جوان
کد مطلب: 90162
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای