چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۴

اعلام اسامی رکابزنان ایران در پیست آسیا

سرمربی تیم ملی دوچرخه‌سواری پیست نفرات شرکت کننده برای حضور در روز نخست رقابت‌های قهرمانی آسیا را اعلام کرد.
۰
اعلام اسامی رکابزنان ایران در پیست آسیا
اعلام اسامی رکابزنان ایران در پیست آسیا
مردم‌نيوز: مسابقات دوچرخه‌سواری پیست قهرمانی آسیا از فردا در شهر جاکارتای اندونزی آغاز خواهد شد و نمایندگان کشورمان با رقبای خود به مسابقه می‌دهند. جلسه فنی مسابقات امروز برگزار شد و این دوره از مسابقات از فردا رسماً آغاز می‌شود. در روز نخست طبق برنامه از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر در دو نوبت صبح و بعدازظهر به وقت تهران رکابزنان مسابقه خواهند داد.
 
- 4 کیلومتر تعقیبی مردان رده جوانان و بزرگسالان
- اومنیوم دختران رده جوانان
- دور امتیازی دختران رده جوانان و بزرگسالان
 
اولین رقابت نمایندگان کشورمان در این مسابقات در ماده 4 کیلومترتیمی مردان در رده جوانان خواهد بود که براساس اعلام محمود پراش سرمربی تیم ملی، عماد محمدی، داوود محمدآبادی، علی لبیب و امیرحسین محمدی رکابزنان ایران در این ماده خواهند بود. این مسابقه از ساعت 10 صبح آغاز می شود.
 
دومین رقابت فردا را ساجده سیاحیان در رده سنی جوانان برگزار می‌کند. سیاحیان در ماده اومنیوم رقابت خواهد کرد. او همچنین از ساعت 15 در رشته پوینت‌ریس نیز رقابت خواهد کرد. همچنین در نوبت بعدازظهر فروزان عبداللهی به عنوان تنها نماینده بانوان رده سنی بزرگسالان در ماده پوینت‌ریس رقابت خواهد کرد.
 
یکی دیگر از رشته های مهمی که در روز اول مسابقات برگزار خواهد شد، چهار کیلومتر تیمی آقایان بزرگسالان است که بهنام آرین، حسین ناطقی، محمد رجبلو و امیرحسین جمشیدیان نفرات کشورمان را در این ماده تشکیل می‌دهند.
 
مراسم افتتاحیه این مسابقات امشب در جاکارتا برگزار خواهد شد و مسابقات از فردا چهارشنبه 19 دی ماه تا 23 دی ماه ادامه پیگیری می‌شود.
 
 
 
 
کد مطلب: 93434
برچسب ها: دوچرخه سواری
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای