دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷

استقبال گسترده از بازی اندرویدی حزب‌الله

پایگاه خبری صهیونیستی جروزالم پست اذعان کرد بازی اندرویدی که حزب‌الله طراحی کرده با استقبال خوبی روبرو شده است.
۰
استقبال گسترده از بازی اندرویدی حزب‌الله
مردم‌نيوز: به نقل از روزنامه جروزالم پست، بازی اندرویدی که حزب‌الله لبنان طراحی کرده با استقبال خوبی روبه‌رو شده است.
این پایگاه خبری صهیونیستی در گزارش در این باره آورده است: سازمان‌های مسلح از ابزار‌های رسانه‌ای متفاوتی برای اشاعه ایدئولوژی خود در جهان استفاده می‌کنند. بر اساس گزارش منتشر شده در نشریه فوربز، حزب‌الله لبنان یک بازی اندروئیدی را در سایت گوگل پلی‌استور بارگذاری کرده است.
مجله فوربز اعلام کرده است که این بازی اندرویدی را می‌توان از طریق تلفن همراه بازی کرد و حتی می‌توان از طریق رایانه هم از آن استفاده کرد.
این بازی همانند دیگر بازی‌های جنگی است. در این بازی یک نفر تیراندازی می‌کند. داستان این بازی در نزدیکی مقبره سیده زینب در نزدیکی دمشق روی می‌دهد. بر اساس عقاید مسلمان این مکان مدفن [حضرت] زینب نوه [حضرت] محمد پیامبر اسلام (ص) است. بازیگر وظیفه دارد که از این مکان مذهبی در برابر مسلمانان افراطی و کفار محافظت کند.
تاکنون ده هزار نفر این بازی را دانلود کرده اند و نظرات مثبت خود را درباره آن اعلام کرده‌اند. استفاده‌کنندگان در نظرات خود اعلام کرده‌اند که این بازی احساس مبارزه با داعش را به آن‌ها می‌دهد.
یک بازی دیگر هم در سایت گوگل پلی استور بارگذاری شده است که در آن تمامی گروه‌های سنی از کودکان تا بزرگسالان تانک‌ها و سربازان اسراییلی را هدف قرار می‌دهند.
جروزالم پست در پایان نوشته است: گوگل یک شرکت آمریکایی است و دولت آمریکا حزب‌الله را یک سازمان تروریستی می‌داند. بر اساس گزارش گوگل این برای نخستین بار است که حزب‌الله یک بازی را در این سایت بارگذاری کرده است.
گفتنی است به دنبال انتشار این گزارش، گوگل این بازی را از صفحه خود حذف کرد.
 
کد مطلب: 95183
مرجع : باشگاه خبرنگاران
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای