سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰

قد کشیدن عجیب پسر کوچک ترامپ ظرف چند ماه + تصاویر

انتشار تصاویر جدیدی از بارون ترامپ، پسر کوچک رئیس‌جمهور آمریکا، در رسانه‌های این کشور خبرساز شده است.
۰
قد کشیدن عجیب پسر کوچک ترامپ ظرف چند ماه + تصاویر
مردم‌نيوز: انتشار تصاویر جدیدی از بارون ترامپ، فرزند کوچک رئیس‌جمهور آمریکا، واکنش‌های زیادی را در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی این کشور به همراه داشته است.
بارون ترامپ در مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری پدرش

بارون -۱۲ ساله- که در آخرین تصاویری که در رسانه‌ها منتشر شده بود، از یک قد معمولی برخوردار بود، اکنون در تصاویر جدیدی که از او منتشر شده، هم‌قد یا حتی بلندتر از دونالد ترامپِ ۱۹۰ سانتیمتری است.  
به نوشته رسانه‌های آمریکایی، پیش از این، آخرین تصویری که از بارون منتشر شده بود مربوط به حدود ۶ ماه پیش بود و او در آن زمان به وضوح و با اختلاف زیاد از پدر و حتی مادرش ملانیا کوتاه‌تر بود، اما در تصاویری که هفته گذشته هنگام سفر با خانواده‌اش از او منتشر شده، او نه تنها از مادرش بلکه از پدرش هم بلندتر به نظر می‌رسد.
بارون ترامپ، تابستان گذشته در کاخ سفید

البته تمام فرزندان ترامپ مانند خودِ او قد بلندی دارند و قدِ بلند بارون تنها بواسطه سن کم او سوال‌برانگیز شده است. بلندترین عضو خانواده ترامپ پسر دوم او «اریک» است که ۱۹۵ سانتیمتر قد دارد. پسر ارشد او «دونالد جونیور» هم ۱۸۵ سانتیمتر است. دختران او ایوانکا و تیفانی نیز به ترتیب ۱۸۱ و ۱۷۳ سانتیمتر قد دارند.  
بارون ترامپ در سفرهای خانوادگی هفته گذشته به ایالت‌های مختلف آمریکا

دونالد، اریک و ایوانکا که میانگین قدی بالاتری دارند، حاصل ازدواج اول ترامپ و تیفانی و بارون هم از ازدواج دوم و سوم او هستند.
رسانه‌ها می‌گویند پسر کوچک ترامپ که حاصل ازدواج او با ملانیا است، به شدت خجالتی است و به ندرت در انظار عمومی ظاهر می‌شود و همین مساله شایعات زیادی را درباره او مطرح کرده است. برخی حتی ادعا کرده‌اند که او دچار افسردگی یا نوعی اختلال ذهنی است.
 
کد مطلب: 99086
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای