سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲

فشار بازی‌های به استقلال ضرر زد

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: شروع خوبی داشتیم اما در نیمه دوم از لحاظ بدنی دچار اُفت شدیم.
۰
فشار بازی‌های به استقلال ضرر زد
مردم‌نيوز:روزبه چشمی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر العین امارات در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: شروع بسیار خوبی داشتیم و توانستیم یک بازی قابل قبول را از خود ارائه دهیم. در ابتدای نیمه دوم به گل هم دست پیدا کردیم اما متأسفانه فشار بازی‌های پی‌درپی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان به ضرر ما تمام شده و ما در نیمه دوم دچار اُفت بدنی شدیم و نتوانستیم از گل‌ِ زده‌ی خود به خوبی حفاظت کنیم.

وی ادامه داد: هواداران دیدند که ما در این دیدار بدشانس بودیم و سه موقعیتمان با درخشش دروازه‌بان العین، به گل تبدیل نشد که اگر موقعیت‌هایمان وارد دروازه حریف می‌شد، باید با سه گل العین را شکست می‌دادیم.

چشمی در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز به صعود به دورِ بعد امیدوار هستید یا خیر؟ افزود: ما در گروه سختی قرار داریم، الهلال حریف قدرتمندی است اما با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران، می‌توانیم یکی از شانس‌های صعود به دورِ بعد باشیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در پایان خاطرنشان کرد: از همه هواداران سپاسگزارم که ورزشگاه را پر کردند اما ناراحت و شرمنده هستیم که نتوانستیم بازی را با پیروزی به پایان برسیانیم البته هواداران استقلال فوتبال را به خوبی می‌فهمند و دیدند که ما موقعیت‌های خوبی را با درخشش دروازه‌بان العین از دست دادیم.
کد مطلب: 99117
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای