پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳

باید سال ۹۸ را به سال شکست ترامپ تبدیل کنیم

دبیر شورای عالی امنیت ملی، اقتصاد را یک مقوله امنیت ملی و پاشنه آشیل آن را فساد ذکر کرد و افزود: مبارزه جدی و همه جانبه با فساد از اولویت‌های جدی نظام است.
۰
باید سال ۹۸ را به سال شکست ترامپ تبدیل کنیم
باید سال ۹۸ را به سال شکست ترامپ تبدیل کنیم
مردم‌نيوز: امیر دریابان علی شمخانی امشب در جلسه شورای اداری استان آذربایجان‌ غربی، ناکام‌سازی دشمن را راهبرد جمهوری اسلامی ایران در جنگ اقتصادی دانست و تاکید کرد: ظرفیت‌های بی‌شمار کشور چنین قابلیت را برای مسؤولان و مردم فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه جنگ اقتصادی دست‌ک می از جنگ نظامی ندارد بلکه از پیچیدگی بیشتری هم برخوردار است، تصرف قلوب مردم، تضعیف معیشت مردم و شکاف ملت و دولت را از اهداف جنگ اقتصادی دشمن برشمرد.

باید سال ۹۸ را به سال شکست ترامپ و سیاست‌های ضد بشری او تبدیل کنیم
دبیر شورای عالی امنیت ملی، اقتصاد را یک مقوله امنیت ملی و پاشنه آشیل آن را «فساد» ذکر کرد و افزود: مبارزه جدی و همه جانبه با فساد از اولویت‌های جدی نظام است.

شمخانی افزود: همراهی با مردم به طوری که احساس کنند ما خادم واقعی آنان هستیم، باید همواره دغدغه ما باشد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی اضافه کرد: کاری که شهید باکری در دوران مسؤولیت خود در شهرداری ارومیه کرد و در دفاع مقدس با خط‌شکنی و شهادت به شایستگی انجام داد، باید برای ما الگو باشد.

وی خطاب به مسؤولان استان اظهار کرد: عملکرد مثبت اقتصادی آذربایجان‌ غربی به ویژه در بخش صادرات نشان می‌دهد اگر اراده و برنامه داشته باشید، قادر هستید بر مشکلات فائق شده و پیشرفت و تعالی استانتان را رقم بزنید.

دبیر شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: باید با تمرکز بر افزایش تاب‌آوری اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از طریق برخورد هوشیارانه و مقاومت فعال، ابتدای سال ۹۸ را به سال مایوس‌سازی ترامپ و انتهای سال ۹۸ را به شکست وی و سیاست‌های ضدبشری او تبدیل کنیم.

منبع: فارس
کد مطلب: 99260
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای